İnce Dudakların Kişilikleri

İsimli konu WH 'Sağlık' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 16 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. İnce Dudakların Kişilikleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda İnce Dudakların Kişilikleri hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. ince dudakların kişilikleri ve hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Kadın Sağlığı paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)  [​IMG]

  Onu Dudaklarından Tanı
  Dolgun, ince, dar… Sevgilinin dudak şekli kişiliği hakkında ipucu veriyor… Dolgun dudaklar

  Sevgilin şekildeki gibi dolgun ve biçimli dudaklara sahipse, ona sonsuza kadar güvenebileceğini bilmelisin. Çünkü bu tipler son derece açık sözlüdür. Seni kırabileceğini bilse bile, düşündüğünü söylemekten çekinmez. Ayrıca çok hoşgörülüdür. Başkalarının çok sert tepki göstereceği bir konuya karşı o son derece cool bir tavır sergileyebilir.
  Zaman zaman düşünceleri dağınıklaşabilir. Ayrıca, en iyi aşıklar bu gruptan çıkar. Aşka gereğinden fazla önem verir, sevdikleri için en akıl almaz şeyleri bile yapabilirler. Fazla sadık olamasalar bile, sevgilerini gösterme biçimi ayaklarını yerden kesecek kadar romantik ve olağanüstüdür.
  İnce dudaklar

  Korkak, karamsar, hoşgörüsüz ve ketum… İşte ince dudaklı birinin karakterini anlatan anahtar kelimeler… Ancak bütün bunlar onun kötü ve içten pazarlıklı biri olduğu anlamına gelmemeli. En sadık erkekler bu gruptan çıkar. O kadar dürüsttürler ki, yalan söylediklerinde kendilerini ele vermemeleri mümkün değildir. Ancak, onların ruhunu keşfetmek çok zor olabilir.
  Aşık oldukları kişiye bile her şeylerini anlatmazlar. Derinlerinde bir yerlerde mutlaka gizli ve kimsenin giremediği bir yer vardır. Aşkı zayıflık olarak gördüklerinden ne kadar severse sevsin, duygularını paylaşmaktan hoşlanmaz.
  Üst dudağı ince, alt dudağı kalın olanlar

  Son derece esprili, kıvrak zekalı, eğlenceli ve gülmeyi seven tiplerdir. En ideal erkekler bu gruptan çıkar. Sürpriz yapmaktan çok hoşlanır. Hayatında plan ve programa yer yoktur. Sevdiklerini mutlu etmeyi çok iyi bilirler. Aileleri onlar için çok önemlidir, bunun için hayatta her şeyden vazgeçebilirler. Güzel sanatlara yatkınlıkları vardır ve büyük ihtimalle sanatla ilgili bir meslek edinirler.
  Fazla duygusal olmalarına rağmen, önemli kararlarda mantıklarının sesini dinlerler. Yeni arkadaşlar edinmeyi ve gece gezmelerini çok severler. Bu da zaman zaman sevgilisiyle arasında sorunlar yaşamasına neden olabilir.
  Alt dudağı ince, üst dudağı kalın olanlar

  Bu tip dudak şekline sahip olanlar son derece optimisttir. Hayata hep pembe gözlüklerle bakarlar. Bir şeyi düşünürken olumsuz yönlerini hep göz ardı ederler. Bu da çoğu zaman onların zararına olur. Toplulukta fark edilmemeleri imkansızdır. Buna rağmen, utangaç sayıldıkları için çevrelerindekilerle iletişim kurmakta zorlanabilirler. Ancak iş, aşka gelince bir anda değişip, bambaşka biri olurlar.
  Sevdiklerine bağlı oldukları söylenebilir, ancak hiçbir zaman sıkıya gelemezler. Üzerlerinde hakimiyet kurulduğunu hissettiklerinde kaçmanın ve yeni aşklar peşinde koşmanın yollarını arayabilirler. Karşı cinste aradıkları özelliklerin başında güzellik gelir.
  Diğer dudak şekilleri

  Açık ağız: Gezmeyi ve eğlenmeyi severler, çok hırslıdırlar.
  Kapalı ağız: Her türlü sanata çok yatkın tiplerdir. Özellikle oyunculukta başarılı olurlar.
  Bağırsak dudaklar: Hayal güçleri çok yükseklerdedir.
  Düz dudaklar: Kendilerini kontrol altında tutabilirler.
  Aşağı dönük dudaklar: Şarkı söylemeye çok yatkındırlar.
  Yukarı dönük dudaklar: Çok iyimser ve hoşgörülüdürler.
  Geniş ağızlılar: Toplumsal konularla ilgili politik kişiliğe sahiptirler.
  Dar ağız: Soğuk, bencil ve mücadelecidirler.
  16 Ekim 2013
  #1
 2. İnce Dudakların Kişilikleri Cevapları

soru sor

İnce Dudakların Kişilikleri

Alakalı Aramalar:

 1. ince dudaklarin ve duz dudagin anlami