IM (Instant Messaging) Nedir? Anında Mesajlaşma

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 2 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. IM (Instant Messaging) Nedir? Anında Mesajlaşma hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Eğer bu okuyor Daly,, zaten hakkında sohbet bir iki şey biliyor ve bile bilmiyorum; belki arkadaş Sohbet screenname ya da belki bir ortak işçi için sorulur size en çok hangi IM müşteri keyfini sordu. Karanlıkta sol Don't be! IM Başlarken kolay; ve öğrenmek hakkında daha fazla sizin için Sohbet çalışma yapabilir okuyun!

  Ne Sohbet nedir?

  Anında Mesajlaşma için Kısa, anlık bir çevrimiçi orta ve faaliyet bilgisayar kullanıcılarının metin ve ses göndermek / web kamerası mesajları bir kullanıcı başka bir bilgisayara bağlı sağlar. Internet bağlantısı ve bir IM istemcisi Sohbet göndermek için gereklidir.  Zaman Sohbet icat edilmiştir?

  İlk Sohbet 1970'lerde geliştirilmiştir ve kullanıcılar yazı göndermek için bilgisayarların aynı bilgisayar ağına bağlı mesaj tabanlı izin, aynı binada genellikle içinde. Bugün, kullanıcılar metin gönderme keyfini IMS, video ve ses tabanlı beslemeleri ve arkadaşlarınızla ve ailenizle video oyunları online oyun.  Nasıl Sohbet İşleyişi

  Bir kez IM müşteri için bir kullanıcı işaretleri, uygulama gönderir ve özel sunucu için Sohbet kartvizitlerinizin durumu görüntülemek için bilgi alır hem de kullanıcı ve arkadaşlar kendi kişi listesinde. Tek bir kullanıcı IP adresini ve port numarasını kullanarak, müşterilerine daha sonra doğrudan kez bir Sohbet gönderilir bağla.  What They IM Söylüyor?

  Bazen dil Sohbet kullanılan her zaman bizim için günlük dünyada kullanılan değildir. Sohbet, kullanıcılar genellikle sohbetlerinin hızlandırmak için online kabul kısaltma bir toplama ve stenografi kullanın. Iken, Yunan şimdi, biraz pratik sonra görünebilir, hiçbir zaman bu Sohbet kısaltmalar kullanarak olacak.  Sohbet Terminoloji Anlamak

  İster ne bir uzaklıkta mesajı anlamak için mücadele veya nasıl eklentiler Sohbet kullanıcı olarak deneyim yararlanacak, Sohbet bakımından bizim dizinin bir gazisi İmer olma yolunuzda size yardımcı olacaktır.
  2 Ocak 2010
  #1
 2. IM (Instant Messaging) Nedir? Anında Mesajlaşma Cevapları

 3. hic bir shey anlamdim....
  8 Haziran 2013
  #2
soru sor

IM (Instant Messaging) Nedir? Anında Mesajlaşma

Alakalı Aramalar:

 1. instant messaging ne demek

  ,
 2. instant mesaj nedir

  ,
 3. anında mesajlaşma nedir

  ,
 4. instant messaging nedir,
 5. ınstant messaing ne ıcın kullanılır