ILX Mühendislik | Kinco - Siko - Di-soric Türkiye Distribütörü

İsimli konu WH 'Makaleler' kategorisinde, ILX MÜHENDİSLİK üyesi tarafından 1 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır. ILX Mühendislik | Kinco - Siko - Di-soric Türkiye Distribütörü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  ILX, kontrol ve otomasyon sistemlerinde 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren, genç, dinamik ve gelişimi ilke edinen bir şirkettir. ILX, her geçen gün genişleyen tecrübeli çalışan kadrosu ve ürün portföyü ile sektörde daha geniş kapsamlı olarak hizmet vermektedir. İleri teknolojiyi kullanan ILX Mühendislik, günümüzde otomasyon sistemlerinin tüm noktalarındaki uygulamalara cevap verebilecek bir alt yapıya sahiptir. ILX Mühendislik bünyesinde sunulan farklı çeşitlerdeki otomasyon sistemleri, en yeni teknolojik alt yapılara sahip olmakla birlikte; ekonomik ve teknik verimlilik ile kaliteyi arttırmak üzere geliştirilmişlerdir. Nitekim ILX Mühendislik, şirket politikası gereği kaliteyi ve müşteri memnuniyetini değişmez ilke olarak kabul etmektedir. Bu noktada müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edebilmeyi ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek inovatif bakış açısına sahip olabilmeyi önemsiyoruz. Bu bakış açısının bir gereği olarak en kaliteli otomasyon sistemlerini en iyi fiyatlara hem iç hem de dış müşterilerimize iletmekteyiz. Tüm bunları gerçekleştirirken işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma konularını da titizlikle göz önünde bulundurmaktayız.

  Otomasyon sektöründe hizmet veren ILX olarak endüstriyel makine parçalarının olduğu pazarda da yer almaktayız. Bu kapsamda hem kendi üretimimiz olan ürünleri satmakta, hem de birçok alanında lider yabancı otomasyon markalarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmekteyiz. Üretimini yüksek kalite anlayışıyla şirket bünyesinde gerçekleştirdiğimiz ve ihracatını yaptığımız ürünler arasında uçak ikaz lambaları, sesli ve görüntülü sinyal ürünleri, solar (güneş) ikaz lambaları gibi ürünler yer almaktadır. Bununla birlikte otomasyon sektöründe dünyada söz sahibi olan Kinco, Siko, di-soric gibi markaların Türkiye’deki tek distribütörü olma özelliği taşımaktayız. Bu kapsamda distribütörlüğünü yaptığımız ürünler arasında ise Kinco servo motorlar, Kinco step motorlar, Fenac enkoderler, Siko analog pansiyometreler gibi onlarca ürün çeşidi yer almaktadır. Üstelik, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan ILX Mühendislik olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmeti satış sonrası sürece de taşıyoruz. Bu kapsamda kullandığınız ürünler ile ilgili teknik ve diğer detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz bir forum ve blog sayfası sunuyoruz. Ek olarak aradığı soruların cevabını bulamayanlar için soru-cevap bölümü sunuyoruz. Tüm bahsi geçen markalara, ürünlere ve daha fazlasına ILX web sitesi üzerinden ulaşabilir; sizler için sunduğumuz ürünlerin çeşitlerini, özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İşletmeniz için uygun olduğunu düşündüğünüz otomasyon sistemlerini ve diğer ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde ILX üzerinden satın alabilirsiniz.
  Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ağustos 2019
  1 Ağustos 2019
  #1
 2. ILX Mühendislik | Kinco - Siko - Di-soric Türkiye Distribütörü Cevapları

soru sor

ILX Mühendislik | Kinco - Siko - Di-soric Türkiye Distribütörü