İlk Silahı Kim Buldu Silahi Kim Buldu

İsimli konu WH 'Tarih' kategorisinde, samvedean üyesi tarafından 22 Ocak 2013 tarihinde yazılmıştır. İlk Silahı Kim Buldu Silahi Kim Buldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Arkadaşlar Tarih Öncesi Silahları Kadınlar Mı Buldu? ile ilgili bilgileri bu konu paylaşıyorum. Bu konu İlk Silahı Kim Buldu ve Silahi Kim Buldu hakkında bilgiler içerir. Bu konu umarım işinize yarar.

  Tarihler Boyunca Kadınlar Neyi Buldu, Silahı İlk Kim Bulmuşdur, Tarih Öncesi Kadinlari, Tarih Öncesi Kadınlar, İlk Silahı Kim Buldu, Silahı Kim Buldu, Silahi Kim Buldu, Tarihi Silahlar vs...

  [​IMG]

  Tarih Öncesi Silahları Kadınlar Mı Buldu?  ABD’li ve İngiliz antropologların araştırmalarına göre, insanlığın ilk silahları dişi primatlar tarafından icat edildi.

  ABD’nin Iowa ve İngiltere’nin Cambridge üniversiteleri tarafından yapılan araştırmaya göre, avlanmak için erkeklerle rekabette ne gücü ne de zamanı olan dişi primatlar, beyinlerini kullanmak ve avlarını yakalamak için mızrak icat etmek zorunda kaldı.

  Erkeklerin bu silahlardan daha az veya hiç kullanmadığı, çünkü avlanmak için yeterince güçlü ve hızlı olduğu ortaya çıktı.
  22 Ocak 2013
  #1
 2. İlk Silahı Kim Buldu Silahi Kim Buldu Cevapları

 3. çinliler bulmuştur
  24 Mayıs 2016
  #2
soru sor

İlk Silahı Kim Buldu Silahi Kim Buldu

Alakalı Aramalar:

 1. tarihi silahlar

  ,
 2. silahı kim icat etti

  ,
 3. silahı kim buldu

  ,
 4. silahı ilk bulan kişi,
 5. ilksilahibulan