İkizler burcu ve cinsellik

İsimli konu WH 'İkizler' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. İkizler burcu ve cinsellik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İKİZLER KADINI


  Bu kadın tek kişilik bir haremdir. On kadın bir araya gelse, onun canlılığını karşılamaya ancak yeter. O, lambadaki cin gibidir. Lambayı her ovalayışınızda karşınıza, sizi şaşırtacak, sevindirecek, büyüleyecek ve aklınızı başınızdan alacak, farklı bir kadın çıkacaktır. O, hemen herkesin ilgisini çekip, bu ilgiyi ayakta tutabilir.

  Çünkü, hoş, konuşkan, şakacı, kışkırtıcı ve büyüleyicidir. Fazla genç olmayan, konuşkan, özgür fikirli erkeklerden hoşlanır. Kıskanç erkekler pek İkizler kadınına göre değildir. Çeşitliliği, bir erkeğin ses tonunu ve cinsel arzularını severler. Cinsel ilişki sırasında birinin onu yakalaması daha doğrusu basması fikri oldukça tahrik edici gelir. Köşeye sıkışması imkansız biridir. Yatak arkadaşıyla kafaca uyuşmayı ister ve düşük bir konuma düşmeyi kabul etmez.

  Entelektüel, nazik ve özgür erkekler İkizler kadınını dayanılmaz ve reddedilmesi imkansız bulur. Erkeklerle ilişkisinde, genellikle kalpsiz kadını oynar. Ama gene de kullanılan aşık bağışlamaya ve unutmaya çoğunlukla hazırdır. Tabii, ikizler kadını isterse. Ona ayak uydurabilenler en büyük ödülü kazanırlar. Her şeye rağmen, yaşamınızı böylesine ilginç kılacak bir kadını başka nerede bulabilirsiniz? O büyüleyici, baş döndürücü ve dört dörtlük bir kadındır.


  İKİZLER ERKEĞİ


  İkizler erkeği aşık olmayı sever ve bunu her fırsatta yapar. Ama özgürlüğüne düşkündür ve herhangi bir kadını mutlu etmek uğruna egosundan vazgeçmez. Kadınlar konusunda payından fazlasını aldığı halde, hayatının en önemli konusu değildir. Bu oldukça zeki erkeğe ayak uyduramazsanız, esnemeye başlar ve size olan ilgisini kaybeder. Karşı karşıya geldiğiniz andan itibaren 17 saniyeniz var.

  Bu süre içinde sizi Liz Hurley’den daha seksi bulabileceği gibi, sizi bir daha görmemek için hikayeler düşünmeye de başlayabilir. İkizler erkeği, fiziği çok düzgün ve aynı şekilde de zeki kadınları sever. Onunla konuşurken terbiyeli olmaya özen gösterin. Argo kelimeler kullanmaya başlarsanız, tuvalete gittiğini söyleyerek sizden ayrılır ve bir daha geri dönmez.

  Hep bir geçiş halindedir; bir yerden başka bir yere, bir kadından başka bir kadına, bir işten başka bir işe. İkizler erkeği telefonda sekse ve erotik masallara bayılır. Aynı zamanda iki kadınla sevişmek fikri onu çok fazla tahrik eder. Ama sadece hayallerinde. Bir avcı olarak tanınması üstün bir cinselliği olduğundan değil yeni şeylerden hoşlanmasındandır. Onunla gelecek belirsiz, bugünse kesinlikle eğlencelidir.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. İkizler burcu ve cinsellik Cevapları

 3. :Dgüzelll olmuş len:rock:;):hehehe:
  4 Nisan 2008
  #2
 4. 5 Nisan 2008
  #3
 5. tesekkurler
  24 Eylül 2008
  #4
 6. benim burç
  10 dk diğer 10 dk yı tutmıyor
  28 Eylül 2008
  #5
 7. bende ikizle burcuyum:)
  29 Eylül 2008
  #6
 8. ThanxSs . . .
  30 Ekim 2008
  #7
 9. sevgılım ıkızler ama hıc ateslı degıl ben kovayım ben hergun yapsam yaparım o hergun kacacak yer arar bahaneler bulur
  6 Aralık 2008
  #8
soru sor

İkizler burcu ve cinsellik

Alakalı Aramalar:

 1. ikizler burcunun cinselliğe bakışı

  ,
 2. ikizler erkeğinin sekse bakışı

  ,
 3. ikizler erkeği geri döner mi language:tr

  ,
 4. ikizler burcunun cinselige bakisi,
 5. ikizler kadını le oğlak erkeği uyuşur mu