İkariam Hileleri!!!

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, haktangs üyesi tarafından 3 Mart 2009 tarihinde yazılmıştır. İkariam Hileleri!!! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. İkariam Hilesi yüzde yüz çalışıyor başka bir oyuncuya msj atarken o hileyi yazdığınız anda 90,000 altın gelio ilk ben yaptım ama çok zor oldu!!!
    ikariam...şu sıralar adına çok rastladığımız bir kelime.Bir online oyun olan ikariam oyuna yeni başlayanları hemen sarıveriyor.Fakat oyunun güzelliği yanında oyuncuların sabır göstermesi de gerekiyor.

bildiğim bir kaç ikariam şifresini sizlerle paylaşmak istedim.Başka bilen arkadaşlar varsa yorum kısmında yazabilirler

oyun hileleri:

oyundayken şunu yazın
    ikariam(littirent)of : altin/90000 (altın için)

arkadaşlar oyundayken derken başka bir oyuncuya msj atarken msj bölümüne yazın en az 15 saat içinde 90,000 altın gelecektir...

ip ucu olarak ta mozilla firefox u indiriyorsunuz sonra 4 tane sayfa açıyosunuz hepsiyle aynı üyeliğe giriyosunuz arştırmaya geliyorsunuz değiştir diyorsunuz sonra hepsine (yan, her sayfada) farklı birini şeçiyorsun böylece hepsini buluyor

şimdilik bildiğim bu kadar devam edecektir...

bu hileyi yapmak için gerçektende çok çalıştım emeğe saygı +rep...:D:D:D:D:D:D
    3 Mart 2009
  2. İkariam Hileleri!!! Cevapları

3. geleceği garantimi
    23 Mart 2009
  4. Emeğe Saygı
    2 Nisan 2009
  5. Bu oyunu hileleri oynamak bence sıkıcı.Zaten oyunda hileye gerek yokki.Yağmala al altını kaynağı
    2 Nisan 2009
  6. hile altın felan vermio. ipucuda işe yaramıyor. mesela bi araştırmanda 14 saat var dierinde 3. 2 saat sonra birinde 12 kalıyor diğerinde 1 saat ama 3 saatlik araştırman dolunca diğeri gene 14 saate çıkıyor. bi işe yaramıyor yani.
    1 Mayıs 2009
  7. :alala: acaba bunda bi hile falan mı war lan yoqsa o kişiye isim şifre felan mı gidio merak ettim şimdi:alala:ya da direk oyunda ban mı werio???
    8 Mayıs 2009
  8. sen yaptın mı oldumu
    30 Mayıs 2009
  9. sağol kardeş ama 15 saat beklemesi bitiriyo [kahretsin]
    9 Haziran 2009
  10. :deli:kanky ben yaptım da orda hangisini yazcaz;

A:ikariam(littirent)of : altin/90000
    B:ikariam(littirent)of inş.bilgilendirirsiniz_!
    12 Haziran 2009
  11. İşe yaramazsa belirtirim :D
    12 Haziran 2009
  12. gerçek ten olursa sağol ama olacağa benzemiyor ama yinede paylaşım için sağol.
    13 Haziran 2009
  13. Bu pek hile sayılmaz ama ii bişey
    Sadece game hhxshz'yı 2523 numarasına gönderin ve ödemenize ilişkin teyidi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.
    sadece 10 kontor gidio...

Sadece play 8b5hbt'yı 2523 numarasına gönderin ve ödemenize ilişkin teyidi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.
    bunla 40 tane amborsia gelio...

Sadece play t4d34f'yı 2523 numarasına gönderin ve ödemenize ilişkin teyidi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.
    turkcell liler
    1 Temmuz 2009
  14. Kurduğunuz binanın seviyesini arttırmak için işte adım adım kesin Ikeriam hilesi:

■ Oyun içinde seviyesini arrtıracağınız binayı seçin.
    ■ Görev çubuğundaki (sağ alt köşedeki) saati 2-3 saat ileri alın.
    ■ [Tamam] veya [Uygula] butonuna basın.
    ■ Altın veya diğer Malzeme kaynaklarınızın arttığını göreceksiniz.
    Hiç zaman kaybetmeden (anında) [Yükselt] ve onay tuşlarına basın.
    ■ Geç kalırsanız sayfa yenilecek ve kaynaklar eski değerlerine dönecektir.

Büyük olasılıkla,bu hile diğer kaynak gerektiren işlemler için de çalışacaktır. Ancak işlemi yapıncaya kadar eski değerler geri geliyor. Çok hızlı olmak gerekiyor. Yavaş bilgisayarı veya internet bağlantısı olanlar daha şanslı.

Eğer hız konusunda yetişemezseniz, ekran çözünürlüğünü düşürüp büyük fontlar kullanmak, mouse tıklarını isabet ettirmek açısından ayrıca işe yarayacaktır.

Bu yöntem IE8 de kesin çalışmaktadır. Diğer programları test etmedim.

Herkese Kolay gelsin
    Sifr Elikaz
    ------------
    15 Temmuz 2009
  15. sifrelikaz denicem çalışırsa +rep ama çalışmaz :bravo::bravo:
    25 Temmuz 2009
  16. Bu ne demek ya !
    Flood yapmayın!!!
    25 Temmuz 2009
  17. girmeyin verdiği siteye sonra bidaha kullanıcılarınıza giremezsiniz
    26 Temmuz 2009
  18. arkadaşlar boşuna umutlanmayın hiçbiri çalışmıyor
    :uzgun:
    31 Temmuz 2009
  19. littirent de mi yazcaz:alala:
    1 Ağustos 2009
  20. başka operatörlerde olmuomu?sadece turkcell mi? :alala:
    14 Ağustos 2009
  21. bunlar boş hileler oyunun açığı sadece amborosiada isteyen cepten kodu yolla GAME esb8c yazın kontör gitmesin die bu yazının sonuna boşluk bırakmadan k ekleyin 805210 numarasına yllayın 15 dakika içerisinde 200 ambrosia hesabınızdadır ancak yolladıktan sonra ilk ambrosiaların gelmesini istediğiniz hesabınıza giriniz
    11 Aralık 2011
soru sor

İkariam Hileleri!!!

Alakalı Aramalar:

1. ikariam hileleri

,
  2. ikariam hileleri 2014

,
  3. ikariam hile

,
  4. ikariam altın hilesi 2014,
  5. ikariam oyun hilesi