İhmal, kaza ve çığlıklar...

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. İhmal, kaza ve çığlıklar... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Tuzla'da emniyet şeridinde seyreden otomobilin yaptığı kaza ile Silivri'de yolun ortasına park edilmiş bir araç nedeniyle yaşanan kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

  İlk görüntü Tuzla D-100 Karayolu'nda emniyet şeridinde seyreden bir otomobilin kamerasından...

  Görüntülerde araç sürücüsü boş yolda emniyet şeridinde hızlı bir şekilde ilerliyor. Sürücü yaklaşık 500 metre bu şekilde seyrediyor. Bir başka otomobil de bu anlarda D-100'den yolun sağındaki caddeye girmek için sinyalini verip manevra yapıyor.

  Emniyet şeridinde ilerleyen araç sürücüsü otomobile çarpmamak için direksiyonu kırıyor ve bir fabrikanın bahçe duvarına çarparak takla atıyor. Kaza sonrası araçtakiler yaralanıyor. Görüntülerdeki feryatlardan araçta çocuklarında da olduğu anlaşılıyor.  YOLA PARK KAZAYA NEDEN OLDU

  İkinci görüntü ise Silivri'de bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bu kaza da sadece 2 aracın geçebileceği yola aracını parkeden bir sürücü nedeniyle yaşanıyor.
  11 Haziran 2017
  #1
 2. İhmal, kaza ve çığlıklar... Cevapları

soru sor

İhmal, kaza ve çığlıklar...