İçinden geçeni söyle...

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, DaRK_GiRL üyesi tarafından 31 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ALLAH Utandırmasın Yanki Hakkında Hayırlısı olsun...
  30 Nisan 2017
 2. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Ya sen Diyarbakır sigarası mısın ne bu güzellik. :D
  30 Nisan 2017
 3. Rec0

  Rec0 Yönetici

  HayaTı cOk YanLış Tanımışım yAk Bi SiqaRa... :)
  8 Haziran 2017
 4. Rec0

  Rec0 Yönetici

  :alkis::bravo::thankyou::grouphugg::uyarı::cok_super:
  11 Haziran 2017
 5. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Yansın Geceler... (;
  23 Haziran 2017
 6. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Çok, gülen bi insan olmak benim seçimimdi. Yoksa bu hayatta hiçbir şeyin komik olmadığını bende biliyorum...
  12 Temmuz 2017
 7. Rec0

  Rec0 Yönetici

  'TEMELİ ATTIK, ŞİMDİ ŞAHLANIŞ ZAMANI' :D
  25 Mayıs 2018
 8. herkese merhabalar
  30 Haziran 2018
 9. Merhabalar kardeşim :))
  30 Haziran 2018
 10. Rec0

  Rec0 Yönetici

  MerhabaLar :D
  27 Temmuz 2018
 11. aktif olarak bir burası kaldı. ondan buraya geldim. herkese merhabalar :)
  1 Ağustos 2018
 12. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Hoş Geldin & Meraßa.. ;)
  6 Ağustos 2018
 13. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Kredisi bitmiş bir dostluğun limitini yükseltmeye gerek yok..!
  14 Nisan 2019
 14. Herkese merhabalar. Eski forumculardan kim kaldı. Benim olmadığım kesin zira yeni geldik zaten :D
  30 Nisan 2019
 15. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  Evleniyorum be Webhattı
  15 Ağustos 2019
  Rec0 bunu beğendi.
 16. Rec0

  Rec0 Yönetici

  HayırLı OLsun BaBa .)
  19 Ağustos 2019
  YλяCλη bunu beğendi.
 17. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  Allah razı olsun
  23 Ağustos 2019
 18. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Nefsine Hakim OL Kul OLan AldanmIşTir...
  2 Şubat 2020
 19. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Nefsine Hakim OL Kul OLan AldanmIşTir...
  2 Şubat 2020
 20. Ah webhatti, bir cocuk var ve ısrarla benimle buluşmak istiyor ben hayır desem de ısrar ediyor. İlk kez birine bağlanmaktan bu kadar korkuyorum. O ve ben farklıyız. Ve acı çeken tarafın ben olacağıma adım kadar eminim. Iyisi mi başlamadan bitsin. Aradan yıllar geçti ben onu unutmuştum ve neden şu an karşıma çıktı bilmiyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sevgili yapmaktan çok hoşlanan bir yapım yok. Aşka inanmam.
  Insanlar bana hep teklif ederdi ve ben hep reddeden taraf olurdum. Bu sefer her şey değişiyor gibi. Ben kimseye aşık olmak felan istemiyorum.

  Hedeflerim ve hayallerim var. Doğru gördüğüm insanla konuşma mottosundayim. Ama öyle bir kör nokta var ki insan kendini kaptiriyor ve ben neredeyim ne yapıyorum sorusunu kendine soramiyorsun. O hiç bir zaman hayatımdaki doğru insan olmadı çok kız arkadaşı olmuştu kızlarla laylaylom takılan bir yapısı var. Ben öyle değilim. Hayatı dalavereye alamıyorum. Yaşadığım duyguları çok daha içselleştiren bir yapım var. Acıdan gebersem de kimseye diyemem ben ölüyorum diye. Bana yazmasaydi keşke. O kadar üzülüyorum ki. O bana kısmet diyor. Kısmet felan değil. Aslında her şey bir engele bakıyor biliyor musun. Ama yapamıyorum. Olmuyor her zaman mantığıyla hareket eden ben, bu sefer mantığıma soz geciremiyorum. Duygularim diyor ki konuş yaa ne olacak sanki. Ama biliyorum bu işin sonunda ben üzülecegim. Işin garip tarafı o türk değil ve zaten ailemin onu kabul etmeyecegi su götürmez bir gerçek.

  ‎Şu anda hedefim okul bittikten sonra Amerika'da ylsy bursuyla yüksek lisansa başlamak. Hayallerim var. Eğer bu hayalim gerçek olmazsa diye KPSS'ye de çalıştım ve evet sınava hazırım. En olmadı devlette bir memur olurum diyorum. Ve içimde her zaman olan dünyayı gezmek aşkını 4 bin TL'lik memur maaşıyla nasıl karşılarım bilmiyorum. Olsun yine de hiç yoktan iyidir be webhatti.

  Canim webhattim, sana ilk yazdığım zamanlarda ben daha çok küçüktüm. Tam 12 yaşındaydım. Ve şimdi zaman nasıl çabuk geçti anlamıyorum. Benim burda çok güzel dostlarım oldu. Hepsi birer birer gittiler. E tabi ben de gittim. Kavimler göçü yaşadık sanki. Bu göçün merkezi kimi zaman Instagram oldu, kimi zaman da dünyayı kurtardığımız Twitter. Ama ben seni hiç unutmadım. Her yıl aklıma gelirsin buna hiç şüphen olmasın. Eski güzel günleri yâd etmek adına eski mesajlarımı okurum ve derim ki ben ne kadar da çocukmuşum.Bu yazıları ben mi yazmışım diyorum bazen. Buraya ilk geldiğim günler geldi aklıma.Reel hayatta hiç görmediğim insanlara bir günde abi abla demeye başlamistim. Hayat ne garip, şimdi ben birilerinin ablası oldum. 6 gün sonra 23. Yaş günüm. Annem bana çok güzel kolye ve küpe almış. (Zaten bir kıza ne alınır ki ) 23 Yaş eskiden bana çok büyük gelirdi ve şu an baktığımda hiç öyle değil. Kendimi hala çocuk gibi hissediyorum. Sanki tam olgunlasmadim içimde hala deli bir ruh var. Bilmiyorum hayatımda muallak bir evredeyim. Şu KPSS bitsin ve şu çocuk da bir şekilde hayatımdan çıksın nasıl olursa olsun ama o çıksın benim hayatımdan. Ben bir şey yapmadan su gibi buharlaşıp kaybolsun buradan. Ve bir an önce Türkiye'den gitsin.
  Son düzenleme: 7 Eylül 2020
  31 Ağustos 2020
  YλяCλη bunu beğendi.
soru sor

İçinden geçeni söyle...