İç Giyimde Son Zamanların Modası; Günlük Büstiyerler

İsimli konu WH 'Moda' kategorisinde, neriman kayacan üyesi tarafından 18 Ağustos 2015 tarihinde yazılmıştır. İç Giyimde Son Zamanların Modası; Günlük Büstiyerler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İç Giyimde Son Zamanların Modası; Günlük Büstiyerler
  [​IMG]

  Son zamanlarda iç giyim ürünlerinden büstiyeri, dış giyim ürünleri kombinlerinde sık sık görebilirsiniz. Moda haline gelen bu akım nedeniyle, birçok kişi yazın yaklaşmasıyla beraber kombinlerini büstiyerle hazırladıkları dikkat çekiyor. İç giyimde sıkça kullanılan büstiyerleri, günlük giyiminizde kombinlerken dikkatli davranmanız gerekiyor çünkü başarılı bir kombin olmazsa felaket bir görünüm ortaya çıkabilir.

  Günlük Kominlerde Hangi Büstiyerler Tercih Edilebilir?
  Öncelikle iç çamaşırı tarzına çok yakın, transparan ve dantelli büstiyer modelleri yerine daha sade tipleri tercih edebilirsiniz.
  Dantel süslemesi, transparan olmadığı sürece süsleme olarak büstiyerde yer alabilir. İç giyimde sıkça yer alan dantel transparanlar ise; pek de hoş bir görünüm yaratmayıp, asil bir görünüm oluşturmayacaktır. Bu modellerden uzak durmanızda fayda var.
  Vücudunuza uygun, üst kısımdan taşmalar ve bel kısmında potlamalar yaratmayacak modeller tercih etmelisiniz.
  Sütyen kısmının içinde silikon tutucu destek olan modeller, günlük kombin için daha iyi olacaktır. Çünkü gün boyu büstiyeri üstten çekiştirmeniz pek hoş olmaz. Ayrıca başka bir iç çamaşırı giymeyeceğinizi düşünürseniz; büstiyerin üst kısmına ekstra özen göstermelisiniz.
  Üzerinde iç çamaşırı olduğunu belli eden minik taş süslemeli, çapraz bant geçişli modellerin her türü uygun olmayabilir ama çapraz bantları olup günlük giyime uygun modeller tercih edilebilir.
  Büstiyerler Hangi Parçalarla Kombinlenebilir?
  Büstiyerleri mini eteklerle, diz altı kloş eteklerle kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde kombinlerken tamamı aynı renkte olan kombinler meydana getirebilir ya da aksine renk uyumu aramadan kombin yapabilirsiniz. Büstiyer, eteğin içinde olacağından alt kısmı çok önemli değildir ama etek darsa mutlaka alt kısmı düz büstiyerler tercih etmelisiniz.
  Etekler dışında, yazın yaklaşmasıyla göz kırpmaya başlayan şortlar da büstiyerlerle kombinlenebilir. Şort, büstiyerin üzerine çıkacak şekilde kullanabilirsiniz. Kot şortlar ya da büstiyerle aynı renkte olan şortlar bu tür kombinler için en uygunu.
  Büstiyeri, straplez kullanmak modaya daha uygun olacaktır. Ancak askı kullanmak isterseniz, farklı sütyen askılarıyla büstiyerinizi farklılaştırabilirsiniz. Ayrıca büstiyer kombinleri üzerine ilkbaharın serin günlerinde blazer ceketler, kot ceketler kullanabilirsiniz.
  Kaynak: camasirim.com//blog/ic-giyimde-son-zamanlarin-modasi-gunluk-bustiyerler/
  18 Ağustos 2015
  #1
  globalvizyon bunu beğendi.
 2. İç Giyimde Son Zamanların Modası; Günlük Büstiyerler Cevapları

soru sor

İç Giyimde Son Zamanların Modası; Günlük Büstiyerler