İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapılarını açtı

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapılarını açtı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bu yıl 5'incisi düzenlenen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

  Türkiye'nin en büyük ve en trend aile etkinliği olmayı başaran İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde bugün başladı. 3 gün sürecek fuar 18 Aralık pazar günü sona erecek.


  Anneler ve anne adayları için bu fuarda her türlü bilgilendirme yapılıyor. Birbirinden renkli ve unutulmaz onlarca etkinliğin de yer aldığı fuarda bu yıl etkinlik organizatörlüğünü Okyanus Kolejleri üstleniyor.


  Okyanus Kolejlerinin etkinlik alanlarında bilgi edinmenin yanı sıra eğlenmek de mümkün

  Aileler 3 gün boyunca fuar alanında düzenlenen ödüllü yarışmalara çocuklarıyla birlikte katılabilecek, atölye alanında sanat eserleri yaratabilecekler. Etkinlik alanlarında spor, sanat, müzik, bililm, drama, akıl oyunları ve ingilizce gibi çeşitli aktivite yapılıyor. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nda ayrıca, kafasındaki birçok soruya cevap arayan aileler için de uzmanlarla söyleşiler düzenleniyor. Çocuk gelişimi alanında en yeni, en gelişmiş testler özel test odalarında gerçekleştirilip, ailelerin bilgilenmesi sağlanıyor.

  #CANLILARISEVİYORUM HASHTAGİ İLE HEDİYE KAZANMA FIRSATI

  Fuarda sosyal sorumluluk projesi adı altında öğrencilerin çizmiş olduğu resimler de sergilendi. 'Sevgi bir okyanustur, canlıları korur' sloganıyla Okyanus Kolejleri'nin orta okul öğrencileri hayvanların yaşam alanlarına dikkat çektiler. Yaptıkları resimlerin kartpostalları da basıldı. Sosyal medya üzerinden #CanlılarıSeviyorum hashtagi ile paylaşım yapanların ise sürpriz hediyeler kazanacağı duyuruldu.

  SPONSORLAR ÖZENLE HAZIRLANDI

  İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı için bu yıl sponsorlar daha özenle hazırlandı. Co-Sponsorlar Prima ve Aptamil, basın sponsoru: Posta Gazetesi, tanıtım sponsorları: Radyo Viva, dijibox.com, kanal 360 ve Kanal 24, Online alışveriş sponsoru: ebebek, etkinlik organizatörü: Okyanus Kolejleri, düzenleyen ise Boyut Fuarcılık. Sponsorlar ; ziyaretçilerin konforu, çocukları ile iyi vakit geçirmeleri ve merak ettikleri soruların cevaplarını bulmaları için her hazırlığı yaptı.
  24 Ocak 2017
  #1
 2. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapılarını açtı Cevapları

soru sor

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı kapılarını açtı