Honda Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri

İsimli konu WH 'Motorsiklet' kategorisinde, Moto Plus üyesi tarafından 30 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır. Honda Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  MotoPlus olarak motor tutkunlarına yönelik yakın zamanda bir yazı serisi hazırlamaya başlamıştık. Bir önceki yazımızda Kawasaki marka motosiklet modellerine uygun SW Motech aksesuar tavsiyeleri vermiştik. Bu yazımızda ise Honda marka motosiklet sahiplerine yönelik, Honda motosiklet modelleriyle uyumlu SW Motech aksesuarları tavsiyeleri vereceğiz. Yazımızın içeriğinde Honda CBF Serisi, Honda NC 700 X, Honda NC 750 S ve Honda VRF 800 X gibi birçok Honda marka motosiklet modeli ile uyumlu SW Motech marka motosiklet aksesuar önerilerini inceleyebilirsiniz.

  Honda Yan Çanta Demiri

  Motosikletle seyahat edenlerin çoğu farklı sebeplerden ötürü yanlarında yan çanta ürünleri taşımaktadır. Ancak motosikletiniz ile seyahat halinde iken yanınıza yan çanta alıyorsanız mutlaka yan çanta demiri almalısınız. Aksi halde hareket halindeyken motosikletinizden taşıdığınız eşyalar düşebilir. Bu hem taşıdığınız ürünlere zarar verebilir hem de arkanızdan gelen araçların güvenliğini tehlikeye atıp trafiğin akışını bozabilir. Bundan dolayı bu tarz problemlerin önüne geçebilmek adına motosiklet yan çanta demiri satın alınması önemlidir.

  Honda CBF 500, 600, 1000 Yan Çanta Demiri Tavsiyesi:
  [​IMG]

  SW Motech marka Honda yan çanta taşıyıcı modeli, Honda CBF 500, Honda CBF 600 ve Honda CBF 1000 motosiklet modelleriyle uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. Siyah kaplı yüzeyi ile söz konusu motosiklet modellerinin renkleri ile uyum sağlayabilecek olan bu yan çanta taşıyıcısının genişliği 480 mm’dir. Çıkarılabilir yapıya sahip bu aksesuar montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu ile birlikte verilmektedir.

  Honda Koruma Demiri

  En önemli motosiklet aksesuarları arasında yer alan koruma demiri, olası bir çarpışma ya da devrilme durumlarında güvenliğiniz açısından oldukça işlevsel bir üründür. Öte yandan koruma demirleri motosikletinizi korumak için de büyük önem arz eder. Nitekim olası kaza durumlarında motosiklet koruma demirleri, yapısı sayesinde motosikletinizin minimum hasarla çıkmasını sağlar. Hatta birçok yan yatma durumlarında motosikletinizin çizik dahi almamasını sağlayabilmektedir.

  Honda NC 700 X Koruma Demiri Tavsiyesi:

  [​IMG]

  Motosiklet modeline uygun şık görünüme sahip olan SW Motech marka Honda koruma demiri aksesuarının boru çapı 27 mm’dir. Koruma demiri renginin görselde de gördüğünüz üzere siyah olduğu bu aksesuar sağlam bir çerçeve bağlantısına sahiptir. Siyah renkteki toz boya sayesinde çelik çerçeve çizilmelere ve korozyona karşı dayanıklıdır. Bu koruma demiri Honda NC 700 X modeli ile uyumlu olmasının yanı sıra Honda NC 700 S, Honda NC 700 SD ve Honda 700 SD X D versiyonları ile de uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir.

  Honda Orta Sehpa

  Motosiklet aksesuarları arasında en çok tercih edilenler arasında yer alan orta sehpa aksesuarları yaylı mekanizması sayesinde motosikletin lastiğini yerden kesen ve motosikleti dengede tutmaya yarayan bir üründür. Özellikle tek başınıza iken motosikletinize yönelik birçok işlemi orta sehpa sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Motosiklet zinciri yağlama işlemini buna örnek olarak verebiliriz.

  Honda NC 750 S Orta Sehpa Tavsiyesi:

  [​IMG]

  Premium malzeme ve işçilikle üretilen SW Motech orta sehpa ürününün orta sehpaya alınma işlemi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kolay temizlenebilir yüzeye sahip olan bu ürünün bakımı ise kolaydır. Çizilmelere karşı yüksek hassasiyete sahip olacak şekilde geliştirilen bu ürün montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu ile gönderilmektedir. Honda NC 750 S modelinin yanı sıra Honda NC 750 X ve Honda NC 750 SD X D modelleri ile de uyumlu olarak geliştirilmiştir.

  Honda LED Sis Farı

  ‘Motosiklet sis farı ne işe yarar?’ sorusu online ortamda motosiklet sis farları ile ilgili en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Bu ürünler özellikle sisli ve yoğun yağmurlu havalarda hem motosikletinizin diğer araçlar tarafından görülmesini hem de sizin daha iyi bir görüş mesafesi elde etmenizi sağlayarak yol güvenliğinizi arttıran bir ekipmandır. Bu tarz havalarda kullanılması çok önemli olmakla birlikte sisli ve yoğun yağmurlu olmayan havalarda kullanılması yasaktır.

  Honda VFR 800 X Crossrunner LED Sis Farı Tavsiyesi:

  [​IMG]

  Alüminyum gövdeye sahip Honda VRF 800 X Crossrunner LED sis farı ürünü paslanmaz çelikten üretilmiştir. Uzun mesafe ışık veren bu ürünün LED ışık değeri ise 12 V/10W’dır. Su geçirmez geçiş anahtarına sahip bu ürün montaj için gerekli tüm malzemeler ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir. Honda VFR 800 X Crossrunner modeli başta olmak üzere birçok motosiklet modeli ile uyumludur.

  Honda Motosiklet Gidon Yükseltici

  Gidon yükseltme aparatı motosikletinizle seyir halindeyken hem sürücü konforunu hem de motorun hakimiyetini olumlu yönde etkiler. Üstelik daha rahat manevra imkanı da verir. Bu motosiklet aksesuarları seçilirken motosiklet modelinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Nitekim motosiklet modeline göre gidondaki kabloların kısa gelme ihtimali bulunmaktadır.

  Honda CBF 1000 F Gidon Yükseltme Aparatı Tavsiyesi:

  [​IMG]

  Yukarıda örnek olarak verdiğimiz SW Motech marka gidon yükseltme ve yakınlaştırma motosiklet aksesuarı başta Honda CBF 1000 F modeli olmak üzere birçok modelle uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. İleri derecede sağlamlığa sahip alüminyum malzemeden üretilen bu ürün ile gidon yüksekliğini 31 mm arttırabilir ve 22 mm yakınlaştırabilirsiniz. 22 mm büyüklüğe sahip gidonlar için uyumlu olan bu ürün gümüş renkte üretilmiştir. Sürüş konforunuzu maksimize eden gidon yükseltici motosiklet aksesuarı montaj malzemeleri ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilmektedir.

  Honda motosiklet aksesuar fiyatları ve özellikleri ile ilgili hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Honda CB 500 F, Honda XL 700 Transalp, Honda NC 700 Integra, Honda XL 1000 V Varadero gibi diğer birçok Honda marka motosiklet modeli ile uygun Honda motor aksesuarları ile ilgili diğer çeşitleri linkte bulabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde indirimli ve taksitli opsiyonlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

  Kaynak: https://www.motoplus.com.tr/yazi/15...i-Arayanlar-Icin-SW-Motech-Aksesuar-Onerileri
  30 Kasım 2018
  #1
 2. Honda Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri Cevapları

soru sor

Honda Motosiklet Aksesuarları Arayanlar İçin SW Motech Aksesuar Önerileri