HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor!

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Warner Bros ve bağımsız oyun geliştiricisi IO Interactive, HITMAN 2’nin Kasım ayında piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun, Türkiye’de Bilkom tarafından PS4 ve Xbox One platformları için 13 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak.

  Yeni ortamlar, araçlar, silahlar, gizlenme teknikleri ve en üst düzeyde suikast ile mücadele edebilme yeteneği HITMAN 2’nin yenilikleri arasında yer alıyor. HITMAN 2, oyunculara Miami’de hareketli bir motor sporları yarışının renkli atmosferinin de dahil olduğu pek çok farklı ülkede ve yerde macera yaşama imkanı sağlıyor. Güneşin batırdığı sokaklardan karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına, her bir lokasyon keşfedilecek yeni yollar ve benzersiz bir oyun derinliği sunuyor.

  İlk oyundaki gerilimli casus hikayesini sürdüren HITMAN 2’de oyuncular Ajan 47'in rolünü üstleniyor. Zorlu bir görev olan Gölge Müşteri’yi avlamak ve milisleri bir kez daha ortaya çıkartmak artık sizin göreviniz. Ancak, 47 geçmişiyle ilgili gizli gerçeği öğrendiğinde, hiçbir şey aynı olmayacak.

  Oyun ilk kez co-op deneyimi sunuyor

  HITMAN 2, Hitman serisine ilk kez co-op deneyimi getirerek, Sniper Assassin modu ile iki oyuncunun hedeflerini düşürmek için çevrimiçi birlikte çalışmasına izin veriyor. Sniper Assassin modunu tek başına ve Ajan 47 olarak oynamak da mümkün.

  HITMAN 2 Standard, Goldor Collector’s Edition ön siparişi veren oyuncular, Sniper Assassin modunu bonus olarak hemen oynamaya başlayabiliyor.
  11 Haziran 2018
  #1
 2. HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor! Cevapları

soru sor

HITMAN 2, Kasım ayında satışa çıkıyor!