Hilltown AVM'den ziyaretçilerine dijital yılbaşı sürprizleri

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 26 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır. Hilltown AVM'den ziyaretçilerine dijital yılbaşı sürprizleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell’in güvenli ödeme platformu Paycell, dijital alışveriş deneyimini AVM’lere de taşıyor. Hilltown AVM’nin yılbaşı kampanyası kapsamında 31 Aralık’a kadar yapılan 350 TL’lik alışverişlerde 25 TL, 600 TL’lik alışverişlerde ise 50 TL yüklü Paycell Kart hediye ediliyor.  Dijital operatör Turkcell’in dijital servisleri ile AVM’lerde yeni dijital alışveriş deneyimi başlıyor. Hiltown AVM ziyaretçileri, mobil uygulamalarıyla eğlenceli vakit geçirirken, bir yandan da alışveriş yaptıkça hediyeler kazanıyor.


  31 Aralık’a kadar şanslı ilk 3 bin kişi kazanacak


  Hilltown AVM ziyaretçileri, yılbaşında güvenli alışverişin yeni adı ‘Paycell Kart’ sahibi oluyor. Hilltown AVM, yılbaşı kampanyası kapsamında ilk 3.000 kişiye, 31 Aralık’a kadar tek seferde yapacakları 350 TL’lik alışverişlerde 25 TL, 600 TL’lik alışverişlerde ise 50 TL yüklü Paycell Kart hediye edecek. Paycell Kart, AVM’nin 1. katında bulunan Paycell standından teslim edilecek. Kullanıcılar, Paycell Uygulaması’nı indirerek, kartı aktif hale getirdikten sonra Paycell Kart ile alışveriş deneyimi yaşayacaklar.


  Paycell Kart ile harcadıkça kazanıyorsunuz

  Paycell’in güvenli ödeme araçlarından biri olan Paycell Kart başvuru ya da sözleşme imzalamaya gerek olmadan, 18 yaş limitine takılmadan alıp, hemen kullanıma başlayabileceğiniz bir alışveriş kartı. Operatörünüz ne olursa olsun,telefon numarasıyla aktive ediliyor ve kartın içine para yükleniyor. Ardından yüklenen para kadar harcama yapılabiliyor.Bu nedenle Paycell Kart bütçe kontrolü açısından da büyük kolaylık sağlıyor. Paycell Kart aynı zamanda Türkiye’nin internet kazandıran ilk alışveriş kartı. Her 100 TL harcamaya 500 MB internet kazandırıyor. Paycell Kart’ınızı, Turkcell Mağazaları, D&R ve turkcell.com.tr’den alan kullanıcılar, Paycell uygulamasını indirip cep telefonu numarasıyla kolayca eşleştiriyor. Turkcell Mağazaları, Banka ATM'leri, Paycell Uygulaması veya herhangi bir banka hesabından EFT kanalıyla Paycell Kart’a para yüklemek mümkün. Paycell Kartlar tüm dünyada, Visa ağı çerçevesindeki fiziksel ve sanal tüm alışverişlerde güvenle kullanılabiliyor.


  Hilltown AVM ‘sürpriz’leri

  Hilltown AVM’nin şanslı ziyaretçileri, daha önce de 23-26 Kasım tarihlerinde gerçekleşen Muhteşem Cuma kapsamında da sürpriz hediyeler kazandı. Türkiye’nin yenilikçi iletişim ve yaşam platformu BiP’in Keşfet bölümünde yer alan ‘Sürpriz Nokta’yı takip edenler, Hilltown AVM’de hediye avına çıktılar. AVM’nin farklı yerlerine gizlenmiş sürprizleri bulan 500 ziyaretçi, danışma masasından hediyelerini teslim aldılar.

  Turkcell kullanıcıları yıl sonuna kadar Sürpriz Nokta ile Hilltown AVM içerisindeki Sürpriz Nokta’lardan hediyelerini almaya devam edebilirler.
  26 Aralık 2018
  #1
 2. Hilltown AVM'den ziyaretçilerine dijital yılbaşı sürprizleri Cevapları

soru sor

Hilltown AVM'den ziyaretçilerine dijital yılbaşı sürprizleri