Her gün bir bomba

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 24 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Her gün bir bomba hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Aziz Yıldırım ile Mecnun Odyakmaz arasında geçtiği ileri sürülen şike konuşması daha yeni yalanlanmışken, dün ortaya bir iddia daha atıldı. İddia Şekip Mosturoğlu'nun intihara kalktığı ve Haseki Hastanesi'ne götürüldüğüydü. Oysa Mosturoğlu, bu hastaneye sadece Temmuz'da gitmişti.


  [​IMG]
  Gün geçmiyor ki, Başkan Aziz Yıldırım ve tutuklu yöneticilerle ilgili bir iddia ortaya atılmasın. İki gün önce Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın ağzından, Yıldırım’ın maçı kendilerine bırakmalarını istediği yönünde yapılan haber, Fenerbahçe Yönetimi tarafından Odyakmaz’ın avukatı aracılığıyla yalanlanırken, dün bu iddialara bir yenisi eklendi. Bu kez de Taraf Gazetesi’nde “Şekip Mosturoğlu’nun intihara teşebbüs ettiği ve Haseki Hastanesi’ne kaldırıldığı ileri sürüldü.
  Siteden jet yanıt ...
  Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesi Mosturoğlu’nun avukatı kanalıyla bu haberi de yalanladı. Duyuruda, haberin içeriğinin tamamen gerçek dışı olduğu belirtilerek, “Müvekkilim, böyle bir olaya asla teşebbüs etmemiştir. Şekip Mosturoğlu hakkında sistematik bir şekilde karalayıcı haberlere yer verilmektedir. Bundan önce de itirafçı olduğu, Aziz Yıldırım tarafından koğuşta istenmediği haberi yer almıştı. Bu haber de manüpilasyon halkasının bir devamı ve sistematik karalama kampanyasının yeni bir aşaması olarak gözükmektedir” denildi.
  Sadece bir kaydı var
  Bu arada, intihar teşebbüsü sonrası Haseki Hastanesi’ne kaldırıldığı ileri sürülen Şekip Mosturoğlu’nun, bu hastanede sadece tek bir kaydı olduğu belirlendi. Bunun da şike operasyonunun başladığı 3 Temmuz’dan 2 gün sonraki rutin sağlık kontrolü kaydı olduğu bildirildi.
  Can Gebetaş
  24 Kasım 2011
  #1
 2. Her gün bir bomba Cevapları

soru sor

Her gün bir bomba