Henry !

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 16 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Henry ! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Barça'ya sezon başında Arsenal'den büyük umutlarla giden fakat istediği ortamı yakalamayan Henry'ye F.Bahçe'ye transfer olacağı yönündeki haberler soruldu.

Barcelona'nın Fransız golcüsü, kendisine sorulan F.Bahçe sorusuna "Sezon sonunda ne olacağı belli olmaz. Futbolda yarın ne olacağını bilemezsiniz" yanıtını verdi..

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Gelecek sezon için süper bir yıldızla anlaştık" demesinin ardından ortaya çıkan bir isim günlerdir kamuoyunu meşgul ediyor. Birçok kişiye göre sarı-lacivertli kulübün sezon sonunda kadrosuna katacağı ve geçmişteki transferleri gölgede bırakacak olan yıldız; Barcelona'da mutsuz olan Thierry Henry.

FENER İÇİN NE DEDİ
    El Mundo Deportivo gazetesi muhabiri Barcelona antrenmanı sonrası Henry'ye Fenerbahçe ile ilgili soru sordu.

Fransız futbolcuya, "Fenerbahçe için adın geçiyor, bu konuda ne diyorsun?" sorusunu yöneltildi.

Bu sezon 21 maçta yedi gol atan 30 yaşındaki oyuncu, "Bana ulaşmış bir teklif yok. Ama menajerime birçok teklif geliyor. Şu an benim tek düşüncem Barcelona'nın başarısı için çalışmak" diyor.

AÇIK KAPI BIRAKTI
    Fransız oyuncu, "Ama gelecek sezon ne olacağı belli olmaz. Futbolda yarın ne olacağını bilemezsiniz" demeyi de ihmal etmedi.

Yani Fenerbahçe'nin teklifi olduğu konusundaki soruya direkt "Hayır" ya da "Türkiye'ye gitmeyi düşünmüyorum" şeklinde bir yanıt vermedi.

El Mundo Deportivo Gazetesi Muhabirinin Katalan külübü içerisinde yaptığı araştırma da, Fenerbahçe'nin Henry ile ilgilendiğini ve Fransız futbolcunun da bu teklife olumsuz bakmadığı ortaya çıktı.

Galip Öztürk-Sabah
    haber kolpa bi gazetenin haberi değil kayda değer

16 Mart 2008
  2. Henry ! Cevapları

soru sor

Henry !