Haydi dostlar dünyada en çok sevilen kişi oylaması önemli cidden

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, Y@z Y@ğмυяυ üyesi tarafından 3 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Haydi dostlar dünyada en çok sevilen kişi oylaması önemli cidden hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Dünyada en çok sevilen 10 kişi oylaması

HAYDİ DOSTLAR
    DÜNYADA EN ÇOK SEVİLEN KİŞİ

diye bir oylama var....
    2010 Şubatda sonuç belli olacak....
    10 kişi var bu oylamada aday...
    biri de Peygamber Efendimiz...
    oyunuzu kullanın ve de bu mesaji baskalarına da yollayın ki,Rabbimiz in bu kainati onun yüzü suyu hürmetine yarattığı, bizim rehberimiz, efendiler efendisi.... ..
    insanliğin iftihar tablosu...
    Kainatin efendisi..
    Hz. Seyyidü'beşer kimmiş insanliga gösterelim...

Oylama adresi: www.bestofmen.org

"Muhammed" yazan yeri seçip "vote"yi tıklayın
    3 Ocak 2010
  2. Haydi dostlar dünyada en çok sevilen kişi oylaması önemli cidden Cevapları

3. Paylaşım için tskrler oyladık ama sonucu hemen göremioruz neden acaba???
    3 Ocak 2010
  4. ŞUBAT Ayında açıklanacakmış arkadaşlar lütfen bu konuda hassas olmaya davet ediyorum..bunun konuya cvp yazılmasıyla alakası yok böyle bir derdim yok zira...
    3 Ocak 2010
  5. Allah razı olsun oyladım elimden geleni yapmaya gayret edecegim sonuç istedigim gibi olur inşallah
    3 Ocak 2010
  6. amin güzel kardeşim bundan zaten şüphemiz yokta biz yine tarafımızı belli edelim açık ara farklı tüm dünya bir daha görsün ALLAHIN izniyle EN SEVGİLİ kimmiş Sağolasın:tamam:
    Arkadaşlar facebook kullanalarda sayfalarında yayınlarlarsa ve msn listelerindeki arkadaşlara yollarlarsa çok güzel bir iş yapmış oluruz diye düşünüyorum..
    3 Ocak 2010
  7. ilgin ve bilgilendirdiğin için çok teşekkürler bende oy verdim :tamam:
    3 Ocak 2010
  8. Evet arkadaşlar katılımlarınız bekliyoruz hertürlü olur olmaz anketlere kişilik testlerine katılıyoruz burda sessiz kalmayalım:uzgun:
    3 Ocak 2010
soru sor

Haydi dostlar dünyada en çok sevilen kişi oylaması önemli cidden