Hayatta sevipte sevilmemek cok kotu

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, pyrmd üyesi tarafından 12 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. Hayatta sevipte sevilmemek cok kotu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Selamlar arkadaslar,

Oncelikle kendimin bizzat yasamis oldugum bu hikayeyi ask yasayan veya asik olma durumunda olan arkadaslarin dikkatlice okumasini tavsiye ederim.

Ben besiktasta bi kursa gidiyodum.Kursa evin yukarisindaki duraktan 1 yıl boyunca otobusle gidip geldim.Kursun bitimine 2 ay kala duragin karsisindaki dukkanda calisan birini fark ettim.Halbuki o orda 2 yildir calisiomus.Bende gidip geliyorum.Ama basa bela gelcek ya.Zaman gelmis catmis bi kere.:).Neyse kiza bakiyorm gulumsuyor felan.Etrafima bakiyorum acaba baskasimi var diye.Bakiyorm yok.Dedim tamam.Bununla konusucaz artik.Tabiki konusamadim.Yazdim mektubu verdim arkadasin eline yolladim.:)Kabul etti felan bulustuk.Oturduk oda hoslandigini felan soledi.Sonra tabi is ilerledi.Benim hoslantim sevgiye sonrada aska donustu.Ama ole biseki yani korku felan yok bende.Cok rahatim.Onun davranislari sozleri bagliligi bana hep guven veriyor.Oda bana asikti.Diye dusunuyordum tabi.Bu dusuncem onu bir gece baskasiyla el ele tutusmus yanimdan gelip gecene kadar surdu.Yikildim.Dondum kaldim.Hic bise diyemedim.Tabi mesajlar.Kotu sozler iste.Yani insandir yapar.Ama hem onunla hem benimle hemde bana o kadar sozu bakislari davranislari kisacasi bu ask oyununu cok super oynamisti.İcimde kotu niyet olmadigi icin hic mi hic anliyamadim.Sonra dogal olarak bitirdim.İsin kotu tarafi bn hala asigim.Ne kadar da soz soylesem yurek dinlemiyor.Sonra bu pisman olmalar gordugunde yuzunu cevirmeler utanmalar felan.Dayanamadi geldi yanima konustu bende tabi asigim ne yapim.Affettim.Tamam dedim kendi kendime yani yapmis bi hata pisman olmus.Zaten asigimda cok seviyorum.Ben tabi biraz temkinliyim bu sefer.Derken gene guvendik.Her sey guzel hayat cok hos devam ediyor derken.Bi gun geldi yanima baktim biraz cins hareketler.Yani gercekten seven hissediyor arkadaslar.Bu bi gercek.Ben hissettim ters biselerin olacagini.Benim yanimda durdu biraz gitti.Eve gitmem lazim dedi.İyi dedim.Tabi icime kurt dustu.Dedim bi pesinden gidiyim.İyikide gitmisim.Az once ben biraz yuruyelim derken evden cagiriyolar diyip giden kiz.Bi de ne goriyim.Saril birine yuru vatan caddesinin ıssız yollarinda.Benim kafa atti tabi.Onumde yuruyorlar ama emniyet mudurlugunun orda olduklari icin bise yapamiyorm.Yani kafaya koymusum ikisinide mahfedicem.Yururken arkadaslar da rast geldi zaten.4 kisi oldukmu.Takip ederken bunlar kapkaranlik bi parka girdi.hemen yanlarina tabi.Adama baktim kocaman adam.Kiz 18 yasindaydi yanindaki adam 27-28.yani tiksindim anliyacaginiz.Yani elimi bile surmekten igrendim.Dondum geldim.

Ask yasayan ve asik olma durumundaki sayın arkadaslarim,
    Siz siz olun size kucucukte olsa bir yanlis yapan sevgilinizi affetmeyin.

Tabi simdi herkes ayni olacak diye bir sart yok.Sen cok saftin farkedemedin nasıl biri oldugunu diyosunuzdur.

Benden soylemesi sonra kafanizi benim gibi vurmayin [kahretsin] :)

Yalniz ustunden o kadar zaman gecmesine ragmen bir insan nasil boyle birsey yapar hala anliyabilmis degilim...:alala:
    12 Eylül 2007
  2. Hayatta sevipte sevilmemek cok kotu Cevapları

3. benimki beni çok kırdı ama allaha şükür hiç aldatma olayları olmadı
    17 Eylül 2007
  4. kardes sen bı kontrol et takıp felan yanii..zaten gelıp bn senı aldatıyorum demez.:D..buda demedı zaten.:D:D
    18 Eylül 2007
  5. teşekkürler paylaşım için...
    30 Eylül 2007
  6. Allah'ta ona çektirsin ne diyelim
    24 Ekim 2007
  7. bende buna çok benzeyen bi hikaye yaşadım sanki kendimi okuyor gibiydim yani. hoşlanmalar, aşk sonra beyninden vurulmuşcasına şaşırtıcı bir ihanet. boşverin arkadaşlar bu fasılları. aşk ve sevgi filmlerde, müziklerde yada sevenin dünyasında. yani sana katılıyorum arkadaşım ve seni çok iyi anladım. güzel paylaşım emeğine sağlık. teşekkürler...
    3 Kasım 2007
  8. allah werir elbet cezasını takma boşwer
    4 Kasım 2007
  9. PayLaşım İçin SaoL !!
    14 Mayıs 2008
  10. arkadaşlar ben kızı çok seviyorum ama söyleyemiyorum hemde başkasıyla görüşüo başkasını sevio ama bizim arkadaşlar söyledi biliyor hiç konuşmuyoruzzzzz[kahretsin]
    19 Şubat 2009
  11. unut gitsin.......................
    9 Mart 2009
  12. yuhh ya böle insanları hiç anlayamıyorum...
    22 Temmuz 2009
  13. böyle insanmı arıyosun bi sürü herkesi kendin gibi sanıyosun işte....bu devirde güven zor seni seviyorum diyenler köşeyi dönünce bi başkasının kollarında....
    22 Temmuz 2009
  14. katılıorum kardeş
    24 Temmuz 2009
  15. saol ama takma sende hayat boşş daa önüne neler cıkar boswr
    28 Temmuz 2009
  16. Geçmiş olsun diyorum. Ya nişan, evlilik falan olsada o zaman aldatsaydı. Baştan olduğuna da şükret. ' Çabuk farkettim, verilmiş sadakam varmış ' de. Unut gitsin. Paylaşımın için teşekkürler.
    29 Temmuz 2009
  17. Paylaşım için teşekkürler
    6 Ağustos 2009
  18. sevmek güzel şey eğer seveniniz varsa
    6 Ekim 2010
  19. aşk artık şarkılarda arkadaşlarrrrr
    12 Nisan 2011
  20. unutmak kolaymı ya unutamıyorum nereye baksam onun adı bir cümlede geçse gözlerim doluyo kalbim sızlıyo.siz unutabildinizmiki nolurduki birazcık sevseydi.
    7 Haziran 2013
soru sor

Hayatta sevipte sevilmemek cok kotu

Alakalı Aramalar:

1. sevipte sevilmemek

,
  2. sevipte sevilmemek sözler

,
  3. sevipte sevilmeyen ask sozleri

,
  4. köşeyi dönünce unut gitsin,
  5. sevipte sevilmeyen biri ne yapmalıdır