Hatıra aşkına stadı söktüler

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, ●ŚOП İKλZ● üyesi tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır. Hatıra aşkına stadı söktüler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ●ŚOП İKλZ●

  ●ŚOП İKλZ● Yönetici

  Hatıra aşkına stadı söktüler  Bursaspor'un şampiyonluğunun ardından bazı taraftarlar, sahadan söktükleri çim ve kestikleri kale filelerini, "şampiyonluk hatırası" olarak beraberlerinde götürdü. Birçok taraftarın ise stattan söktükleri koltukları evlerine götürmeleri dikkati çekti.


  [​IMG] Beşiktaş'ı kendi sahasında 2-1 yenen Bursaspor'da stattaki taraftarlar, Fenerbahçe-Trabzonspor maçının beraberlikle sonuçlanmasıyla takımlarının Süper Lig şampiyonluğunu doyasıya yaşadı.

  Beşiktaş maçının bitimiyle Atatürk Stadı'nı dolduran binlerce taraftar, yeşil sahaya inerek, teknik heyet ve futbolcularla birlikte şampiyonluğu kutladı.
  Şampiyonluk kutlamasında birçok taraftar, stat hoparlörlerinden çalan müzikle coşkuya ortak olurken, bazıları da ''şampiyonluk hatırası'' almayı unutmadı.

  Bazı taraftarlar, sahadan söktükleri çim ve kestikleri kale filelerini, ''şampiyonluk hatırası'' olarak beraberlerinde götürdü. Birçok taraftarın ise stattan söktükleri koltukları evlerine götürmeleri dikkati çekti.

  Bursa Atatürk Stadı yetkilileri, Bursaspor'un büyük bir başarıya imza attığını belirterek, ''Koltuk, çim ve fileleri hatıra için götürenler oldu. Bunlar küçük şeyler. Telafi ederiz. Helal olsun'' dediler.
  17 Mayıs 2010
  #1
 2. Hatıra aşkına stadı söktüler Cevapları

 3. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Bursaspor'un Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı telefonla arayarak tebrik etti.Kaynakwh: Kaynakwh:

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
  Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Gül’ün, Turkcell Süper Lig şampiyonu Bursaspor’un Kulüp Başkanı Yazıcı ile Teknik Direktör Sağlam’ı telefonla arayarak tebriklerini ilettiği bildirildi. Gül, Yazıcı’ya telgraf göndererek tebriklerini iletmişti.
  30 Mayıs 2010
  #2
soru sor

Hatıra aşkına stadı söktüler