Haşere Kovucu Sistemleri

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, photoman üyesi tarafından 24 Nisan 2015 tarihinde yazılmıştır. Haşere Kovucu Sistemleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Tüketiciden mektup var


  Kuruyemiş imalathanemde uzun süredir fare problemiyle uğraşıyordum. Her şeyi denememe rağmen fare sorunundan bir türlü kurtulamamıştım. Üretilen kuruyemişlerin birçoğunu zaman zaman çöpe atmamız bile gerekli. Ciddi bir fare sorunuyla karşı karşıyaydık. Önce klasik fare kapanlarını kullandık ama hiçbir fayda göremedik. Sonra zehirli yapışkan bantlar kullandık. Daha sonra üretime birkaç gün ara verip kimyasal ilaç kullanmaya karar verdik. Üretimin birkaç gün durması bize büyük bir zarar verecekti, ama fareler bütün imalathaneye yayılmışlardı başka seçeneğimiz yok diye düşünmüştük. Neredeyse her sabah etrafta dolaştıklarını imalathanenin içinde ve dışında gezindiklerini görüyorduk. Birçok kez ürünlerimiz bozuldu ve çöpe gitti. O yüzden bu birkaç günlük kaybı kapatabileceğimizi düşünmüştük. Kuruyemiş imalathanesinde yasak olmasına rağmen bu kimyasal ve zehirli ilaçları kullandık. Birkaç gün işe de yaradı ama sonra tekrar ortaya çıktı fareler. Sanki eskisinden de daha çoklardı. Bu sorun o kadar çok strese sokuyordu ki beni, birkaç gece uyuyamadım. Sonra Çiftçi TV de Falcon elektronik haşere fare kovucuları gördüm. Tanıtımı izledikten sonra internetten Falcon’un videolarını da izledim, daha sonra internetteki yorumlarını okuyup denemeye karar verdim.

  Falcon geldikten bir gün sonra ya da bir hafta sonra değil, neredeyse bir saat sonra ortalıkta tek bir fare göremez olduk. Üstelik bütün o kimyasal ve zehirli ürünlerin aksine Falcon hiçbir olumsuz etki yapmadan ve hiçbir sentetik zehir kullanmadan sadece ultrasonik dalgalarla hallediyordu işini. Birkaç gün sonra işyerimin dışında ölü farelerle karşılaşınca Falcon’u neden daha önce kullanmadım, diye sordum kendime. Diğer bütün ürünlere göre; hem daha hızlı hem daha etkili hem de katbekat daha güvenliydi. İlgili hizmet anlayışı ve yardıma hazır personelleri ile fare sorununun üstesinden gelmemi sağladılar. Onca paralar harcadığım kimyasal ve zehirli haşere ilaçlarından sonra, Falcon tek seferde tüm haşere problemini halletti. Yaklaşık 3 yıldır Falcon kullanıyor ve yeni ürünlerini takip ediyorum. 3 yıldır fare ve benzeri haşerelerle hiçbir sorun yaşamadan kuruyemiş imalathanemde üretime devam ediyorum. Bütün işletme sahiplerine, piyasadaki en kullanışlı ve en güvenli elektronik haşere kovucularıhaşere kovucuları olan Falcon’u öneririm.


  http://www.falconelektronik.com


  24 Nisan 2015
  #1
 2. Haşere Kovucu Sistemleri Cevapları

soru sor

Haşere Kovucu Sistemleri