Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (30 Mayıs 2018)

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 30 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (30 Mayıs 2018) hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  BAŞIMIZA NELER GELECEK?

  BUGÜN ilgi alanlarımızı belirleyen Merkür, İkizler burcuna geçiyor. İletişimimiz hızlanabilir. Önümüzdeki 2 hafta boyunca iletişimimizde mantıklı, becerikli ve çözüme yönelik davranışlar sergileyebiliriz. Sosyal olma, kalabalığa karışma ihtiyacımız artabilir. Konuşmak, kendimizi ifade etmek, farklı konulara odaklanmak önem kazanabilir.

  KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat hareket etmenizi sağlayacak. İletişiminiz güçlenecek.


  BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Maddi konularda becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Bu dönemde ticarete ve paraya dayalı önemli iş anlaşmaları ortaya çıkabilir.

  İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İfadeniz rahatlayacağından artık plan ve projelerinizi dillendirebilirsiniz. Bugünden itibaren aklınızdaki konularda rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

  YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Önemli planlarınız varsa 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Bu süreçte kendinizi dinlemek ve olayları gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU


  Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

  BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İş alanınızda kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Sorunlar karşısında rahatça çözümler bulacaksınız. Birden fazla konuyla uğraşmanız gerekebilir.

  TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret ve hukuk alanlarınızda iletişiminiz hızlanacak. Önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir.

  AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, sigorta ve vergi konularınızı gözden geçirmek için uygun bir süreçtesiniz. Gizemli konular ilginizi çekecek.


  YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Problemleriniz varsa çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak. Kontratlar gündeminize gelebilir.

  OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  İşiniz konusunda becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iyi işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek için de uygun bir süreçtesiniz.

  KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.

  BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

  Aile büyüklerinizle iletişiminiz hızlanacak. Emlak alım, satım veya kiralama gibi işlemleriniz varsa, bu dönem bunları yapacak ortamları bulacaksınız.
  30 Mayıs 2018
  #1
 2. Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (30 Mayıs 2018) Cevapları

soru sor

Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (30 Mayıs 2018)