Hali Temizleme Urunleri

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, seohaber üyesi tarafından 10 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır. Hali Temizleme Urunleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Halı temizlemek her ev hanımı için çok zor ve zahmetli bir iştir. Her ne kadar temizleseler de gözle göremediğimiz birçok bakteri ve mikroplar ne yazık ki yer almaktadır. Bu da ev halı ve çocuklar için tehlikeli ve sağlığa zarar vermektedir. Bu gibi durumlar için güçlü Leke Sökücüleri kullanmak gerekmektedir. Ev hanımları genelde yere bir şey döküldüğü zaman bulaşık deterjan suyu gibi kimyasal sular ile temizlemektedir. Ya da genel ev temizliği yapılırken bu tarz kimyasal sular ile temizleyerek temizlendiğini zannetmektedirler. Fakat temizlenmenin yanı sıra önce kendilerine daha sonra da ev halkına zarar verdiklerini görememektedirler.

    Kimyasal hiç bir şey yararlı olmadığı gibi aslında çok fazla zararı bulunmaktadır. Zaten adından da insan anlayabilmektedir. Bu tarz durumlarda özellikle halılara kullanılan Halı Şampuanı tarzında sıvılar kullanılmalıdır. Bu sıvılar sayesinde hem halinin içindeki ve dibinde ki gözle göremediğiniz bakteriler ölür. Hem de lekeler tamamen ortadan kalkmış olur. Bu tarz sıvılar kullanarak sadece ailenizin sağlığını korumuş olmazsınız, ayrıca halılarda uzanıp oynayan çocukların da sağlıklarını korumuş olursunuz.
    10 Ağustos 2017
    #1
  2. Hali Temizleme Urunleri Cevapları

soru sor

Hali Temizleme Urunleri