Half-Life Jumbot İndir

İsimli konu WH 'Counter Strike Online' kategorisinde, world_power üyesi tarafından 6 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Half-Life Jumbot İndir hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Merhabalar Bu yazımızda Sizlere Half-Life Oyununa Bot getirmeye Yarayan Jumbot eklentisiyle İlgili Bilgiler vereceğiz ve Sizlerle Paylaşacağız.Jumbot Half-Life’a Bot Atmaya yarayan eklentiye Denir .. Jumbot sayesinde Half-Life sürümlerini Botlu olarak oynayabilirsiniz.Nasıl Kurulur:


  • Aşağıdaki Dosya İndir Butonundan Dosyayı indiriyoruz , İndirdiğimiz Dosyayı açıyoruz ve İçindeki Jumbot Klasörünü Oyunu kurduğumuz Yere ( Genelde Bu dizin C:/Sierra/Half-Life ya da C:/Sierra şeklindedir) Atıyoruz.
  Oyuna Bot Nasıl Getirilir:

  • Half-Life Oyununu Açıyoruz ve Karşımıza Gelen Menüden CUSTOM GAMEmenüsüne tıklıyoruz.
  • Karşınıza Gelen ekranda JUMBOT adlı bir bölüm olması gerekiyor .. Bu bölümü gördüyseniz Üstüne tıklayın ve Soldaki Menüden Activate dedikten Sonra Done diyip çıkın ..
  • Karşımıza Gelen Menüden MULTİPLAYER menüsüne tıklıyoruz.
  • Karşımıza Yine bir menü geliyor Bu menüde LAN GAME menüsüne tıklıyoruz.
  • Son olarak Karşımıza gelen menüden CREATE GAME menüsüne tıklıyoruz.Karşımıza gelen ekrandan Oynayacağımız Haritayı ve Oynayacak Oyuncu (bot) sayısını seçtikten Sonra Ok butonuna tıklıyoruz ve oyun açılıyor.. ve botların otomatik olarak oyuna bağlandığını göreceksiniz..Herşey bu kadar Artık doya doya oyunun Zevkini çıkarabilirsiniz..Eğer Kendiniz Elle isteidiğiniz kadar bot eklemek istiyorsanız Konsolu açtıktan sonra (1′in sol tarafındaki é tuşu ile açılır) bot_num 30 veya bot_num 20 yazarak bot atabilirsiniz.. 30 ya da 20 sayısı yerine kendiniz istediğiniz rakamı yazabilirsiniz.
  alıntıdır.
  6 Mart 2012
  #1
 2. Half-Life Jumbot İndir Cevapları

 3. aaaaa
  11 Şubat 2014
  #2
 4. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
  26 Ekim 2019
  #3
soru sor

Half-Life Jumbot İndir

Alakalı Aramalar:

 1. jumbot indir

  ,
 2. half life jumbot indir

  ,
 3. half life indir

  ,
 4. jumbot 1.6,
 5. jumbot indir 1.3