Hafıza kartı sorunu lütfen yardımcı olun!!

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, tunahan.t üyesi tarafından 23 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Hafıza kartı sorunu lütfen yardımcı olun!! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Benim K750i model telefonum var hafıza kartı 1 GB Memory Stick Pro Duo diye bilgisayarın ms kart yerine takıyorum okumuyor kasaya tatığımda ışık yanıyor ama ekranda donanım bulundu yada kartın okunduğuna dair hiçbirşey çıkmıyor ne yapabilirim daha önceden kullanıyordum son 1 haftada bilgisayar okumamaya başladı ama kartı telefonuma taktığımda kart çalışıyor Birde hafıza kartında şifre oluyormuş ben şifre koymadım ama kendiliğinden şifre koyuyormuş hafıza kartı şifre nasıl çözülüyor bilen varsa yada sorunumu çözebilecek olan yardımcı olun...
    buda resmi hafıza kartımın..:
    23 Haziran 2008
  2. Hafıza kartı sorunu lütfen yardımcı olun!! Cevapları

3. Efet YA ben dede n99ı waRya bnm pc e takıorum okumuyor neden ? +rep cewap werene
    4 Ekim 2008
  4. paylasım ıcın saolll :D:D
    14 Ekim 2008
  5. Arkadaşım Daha Once Benımde Basıma Geldı Aynı Olay k750i mi orj. kullanırken 1 gb 'lık Hafıza Kartım Wardı Eğer içinde onemlı resımlerın varsa bunları telefona at kartı bıcımle ondan snra pcye tak yada olmadı usb (dcu-60) kablon Varsa onla bagla o zmn da telın okuyosa hafıza kartını gorecektir.
    9 Kasım 2008
  6. hafıza kartın yanmış
    9 Aralık 2008
  7. Hafıza kartını başka cihazlar okumsın diye şifre koyduysan okumaz şifreyi kaldı eğer şifreyi unuttuysan onun için programlar var forumda arattır bulursun :D:D:D
    22 Mart 2009
  8. Hafıza kartım 2 gb tlf bicim istiyor yapıyorum olmuyor neden olabilir
    23 Haziran 2010
  9. aynı sorunu bende yaşadım.hafıza kartını biçimlendirdim sorunu giderdim, başka çıkış yok
    14 Mart 2012
soru sor

Hafıza kartı sorunu lütfen yardımcı olun!!