hafıza kartı koruması

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, dj_unique üyesi tarafından 12 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. kaç kere denedim silmeyi telefona takdığımda yine duruyo
    13 Nisan 2012
  2. benim bilgisayarda hafıza kartını hiç görmüyor bu durumda napabilirim cevaplarınızı bekliyorum SAYGILAR
    2 Mayıs 2012
  3. disk korunuyor diyor bendede ne yapmam gerek yardım edin
    22 Mayıs 2012
  4. hepiniz saçma sapan fikirler atmışsınız hafıza kartını taktıgınız adaptörün yanındaki kilidi yukarı çekin sorunçözülür :tamam:düzelir koruma kalkar ortadan
    27 Mayıs 2012
  5. Kart Okuyucuyla nasıl kaldırabiliyoruz
    19 Haziran 2012
  6. Beyler Bazen bi ****lik oluyo ama.... duyduugum butun cozumler bunlar...
    HİÇBİRİNİ OKUMAYACAKSANIZ BİLE 8 İ OKUYUN BENİM ÇÖZÜMÜM O :D

1- hkey local felan regeditte değişimler.. bunlar hafıza kartına yaramıyo bikgisayar diskleri için..
    2- lock tuşu hafıza kartı okuyucunun üstünde bulunuyor kçük bişey yukar aşagı ınp çıkıyo.. onu yukardayken ve asagıdayken deneyin büyük ihtimalle sorun ondadır..
    3- temizleme :D hafıza kartını silin bezle temizleyin felan.. lağıma düşürmediyseniz bi işe yaramaz ama bağlantı kurulan heryeri temizleyin :D... ne olur ne olmaz :D..
    4- format.. korumalı disklerde sadece yükleme koruması vardır.. diskteki herşeyi bilgisayarına kopyalayın.. d-f-g-h kartınızı okuyan diske sağ tuşla tıklayıp biçimlendir deyin.. ntfs yi seçin en yaygın olan bu hızlı biçimlendire tıklayın ve biçimlendirin..
    5- kolay bi çözüm.. kendi işinizi kendiniz halletmek istemiyorsanız.. internette dolaşmak yerine.. gidin bi telefoncuya baktırın inanın bana çözümü çok kolaydır..
    6- Okuyucunuzu değiştirin.. okuyucunuz hasarlı ve ya problemli olabilir..
    7- programlarınıza bi göz atın.. okuyucuyu önleyecek ve ya kafasını karıştıracak bi programınız varsa kaldırınn...

8 VEE ENN ONEMLİSİ BUNU KESİNLİKLE OKUYUN..
    Hafıza kartları şu ana kadar gördüğüm en *** varlıklardır.. :D
    Bütün bunları denememe rağmen hep aynı sorun ortaya çıktı ve en sonunda gittim.. kız arkadaşımın hafıza kartını çıkardım.. okuyucuyla okuttum.. içine bi veri attım müzik video klasör farketmez okuyucuyu çıkartmadan hafıza kartını içinden çıkardım..
    benim hafıza kartımı okuyucuya taktım.. ve okuyucuyu çıkartıp tekrar bilgisayara taktım.. aynı veriyi kendi kartıma attım ve 3 saatlik yorucu zamanımın sonucuna vardım.. burdaki problemi bilmiyorum.. hiçkimse bilmiyor :D.. Belki Sadece ***liktir :D.. AMA BUNU DENEYİN HERYER HAFIZA KARTI DOLU İLLA SEVGİLİNİZDEN ALMANIZA GEREK YOK :DD.. inşallah işinize yaramıştır okuduğunuz için teşekkürler..
    9 Eylül 2012
  7. kardeş olmuyo bende WİNDOWS7 ultimate olmuyo başka güvenlik filan yok yardım edin acil
    16 Eylül 2012
  8. acemi er gardaş sen acemi falan değilsin onca yer gezdim seninki dogru çıktı sagol varol....
    15 Mart 2013
soru sor

hafıza kartı koruması

Alakalı Aramalar:

1. hafıza kartı koruma yazılımı var

,
  2. hafıza kartı koruması nasıl kaldırılır