Haber 365

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, vayybe üyesi tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır. Haber 365 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sizin İçin 365 Gün Haber

  İnternet üzerinden bilgi almak, gazete, dergi ve günlük haberleri takip etmek artık akıllı telefonu olan herkesin tercih ettiği bir yöntem olmuştur.

  Hala basılı kağıda gazeteler varlıklarını sürdürmeye devam ederken aynı gazetelerin internet uygulamaları da hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanında sadece haber365 gibi internet üzerinden günlük haberler sunan internet sayfaları da bulunmaktadır.

  365 Gün Kesintisiz Haber

  Haber365 internet üzerinden sizlere her alanda güncel ve son dakika haberleri sunmaya devam etmektedir. Doğru ve kaliteli habere anında ulaşmak istediğinizde haber365 sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

  Haber365 sayfasında sadece son dakika haberler bulunmamaktadır. Magazinden sağlığa, teknolojiden astrolojiye kadar her alanda bir gazetenin içerdiği bilgilerin hepsine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

  İnternet üzerinden doğru kanaldan günlük olarak haberleri takip etmek istediğinizde haber365 sizlere en iyiyi ve en doğruyu en kısa sürede ulaştırmaktadır.

  Resimli ve Videolu Haberler

  Haber365 internet gazetesindeki haberlerin çoğunda görsel destek ile haberler zenginleştirilmektedir. Aynı zamanda uygun haberlerde videolu görseller de bulunmaktadır.

  Video ve resimlerle, teknolojik olarak desteklenen haberleri keyifle takip edebileceğiniz haber365 internet haber sitesinde sağlık haberleri magazin haberleri gibi kategori haberleri de yer almaktadır. İnternet haber siteleri içerisinde en güncel ve en kaliteli haberleri video ve resimlerle görüntüleyebileceksiniz.

  Bu sayede okuduğunuz haberlerden hem keyif alacak, hem de gerçek haberlerle günlük olarak bilgileneceksiniz.

  Kullanımı En Kolay Haber Sitesi

  Farklı kategorilerde, günlük olarak güncellenen haber sitesinin sayfaları arasında geçiş yaparken ve istediğiniz habere ulaşırken zorluk çekmeyeceksiniz. Ana sayfasında bir gazeteden beklenen her şeyin ve daha fazlasının yer aldığı haber365 sayfalarında keyifle dolaşacaksınız.

  Ana sayfada son dakika haberlerinin yer aldığı bölümdeki haberler, gündem doğrultusunda anlık olarak güncellenmektedir. Sayfalar arasında vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Her dalda, her alanda, gazeteden öte bilgiler içeren haber365 internet gazetesinde teknoloji haberleri kısmını okurken, sayfanın son dakika linkinden geçen haberi tıklayıp, anında o habere geçiş yapabilirsiniz.

  Ekonomi linki de sayfada sabit bir köşede anlık olarak güncellenmekte, doğru bilgiye anında ulaşmanız sağlanmaktadır.


  [​IMG]
  17 Temmuz 2016
  #1
 2. Haber 365 Cevapları

soru sor

Haber 365