Güzel resimler

İsimli konu WH 'Wallpaperlar' kategorisinde, mamsan69 üyesi tarafından 6 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. Güzel resimler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Keskin Tuning Türkiye

  SYRON
  – 2004 yılında yola çıkan bu marka, benzeri olmayan bir gelişim süreci ile önemli markalar arasında yer almaya ve yanısıra, ultra yüksek performans alanda da söz sahibi olmaya yönelmiştir. Bugüne kadar katettiğimiz süreçte, yarış sporu teknolojisini günlük kullanıma uygun yüksek performans lastiklerine aktarmayı başardık.
  6 Eylül 2013
  #1
 2. Güzel resimler Cevapları

 3. Keskin Group​
  1996 yılında Almayanın Maheim kentinde kurulan şirketimiz sektöründe kalite güven ve müşteri memnuniyeti prensibini her zaman ön planda tutarak hareket etmiş ve sergilediği bu tutum sayesinde kısa sürede kendisini kanıtlayarak sektörde önemli bir yer edinmiştir.
  Şirketimizin birimleri ve kuruluş yılları şu şekildedir
  Reifen keskin 1985
  Keskin tuning 1986
  Baykes tuğla fabrikası 1998
  Mamsan 2000
  Syron Tires 2004
  Keskin Business Academy 2005
  Keskin tuning
  1985 yılında kt1 klasik modeli ile başlayan keskin tuning serüveni 1996 yılında markalaşmayla devam etmiştir. Kısa sürede ürün yelpazesini genişleten keskin tuning başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde tuning ve otomobil severlerin beğenisine sunularak bu gün tanınan ve istenen bir marka olmuştur. Keskin Group bünyesinin ilk marksı olma özelliğini taşıyan keskin tuning Avrupa da en hızlı büyüyen hafif alaşımlı jant markalarından biridir. Dünya pazarında iyi bir yer edinmemizin en büyük sebeplerinden biri geniş ofset tekniğini kullanıyor olmamızdır. İlk etapta tek bir modelle üretimine başlayan keskin tuning ürün yelpazesini genişleterek günümüzde müşterilerine 13 ayrı modelle hizmet vermektedir. Keskin tuning markası ile firmamızın kalitesi tüm dünyanın kabul ettiği Tüv garanti belgesi ile tescillenmiştir. Keskin Group genç dinamik ve kalifiye kadrosuyla kaliteli ürün üretimi ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri ile elde edilen başarıyı amaç edinmiştir. Keskin Group dünyanın en büyük tuning ve otomobil fuarlarında yerini alarak sektörde kendinden sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.
  Mamsan
  Keskin tuning 2003 yılında Mamsan otomotiv adlı pazarlama koluyla aktif olarak anavatanda faaliyete başlamış ve tuning sektörünün Türkiyede gelişimine katkıda bulunmuştur. mamsan otomotiv kuruluşundan önce bulunması imkânsız olan ölçü ve modeller ile sektörde lider konuma yükselerek Türkiyede jant tuning sektörünü yeniden şekillendirmiştir. türk insanını keskin tuning sayesinde Avrupa jant standartları ile jant tuning zevki ve Tüv kalitesiyle tanıştırmıştır. Üstün alman teknolojisi ve standartlarıyla üretilen özel ebatları ve farklı dizaynı ile keskin tuning ve Mam markalarıyla Mamsan otomotiv jant sektörünün önemli oyuncularından birisi olmuştur
  Syron
  2005 yılında büyük bir hazırlık aşamasının ardından piyasaya çıkan syron lastikleri Türkiyede ki lastik kullanıcılarını UHP yani yüksek performans lastiğini konforu ve güvenliği ile tanıştırarak Türk otomobil kullanıcılarının bilinçlenmesine katkıda bulunmakla kalmamış dünyanın çeşitli ülkelerine yaptığı ihraç ile dünya yollarında Türk markası olmayı başarmıştır
  Herse
  2008 yılında geniş arge çalışmaları sonucu piyasaya çıkmıştır. Herse grupları LT(Light Truck) teknolojisiyle piyasadaki minibüs küçük nakliye araçları a ve b sınıfı araçlar için piyasaya çıkarılmıştır.
  Keskin Group Bilgi İşlem Servisi: Bayburt/TÜRKİYE
  6 Eylül 2013
  #2
soru sor

Güzel resimler