GÜNLÜK SÜT VE KAPINIZA KADAR TESLİM

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 20 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. GÜNLÜK SÜT VE KAPINIZA KADAR TESLİM hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Marketten almış olduğunuz, günlerce raflarda beklemiş ve son kullanma tarihi geçmiş bayat sütleri içmenize ve çocuğunuza içirmenize artık gerek yok. Sizlerde günlük, taze ve hijyenik ortamda üretilen sütlerin tadını kapinasut sayesinde çıkaracaksınız.


  [​IMG]


  Balıkesir kapinasut tesisinde üretilen ve dolumu yapılan taze ve günlük süt www.kapinasut.com sitesi ile artık bir tık uzağınızda. Yapmanız gereken tek şey www.kapinasut.com adresine girerek süt siparişi vermektir. Sütlerimiz sağlık ve hijyen açısından cam şişelere dolumu yapıldıktan sonra ayağınıza kadar getirilmektedir.


  [​IMG]


  Günlük taze süt keyfine varmak için www.kapinasut.com adresine tıklayıp siparişinizi verin. Süt günlük ve soğutulmuş bir şekilde adresinize getirilmektedir. Hızlı gönderim sayesinde hemen kapınıza gelecek bu hizmetten yararlanmak için geç kalmayın.


  Web Sitemiz: http://www.kapinasut.com
  20 Kasım 2015
  #1
 2. GÜNLÜK SÜT VE KAPINIZA KADAR TESLİM Cevapları

soru sor

GÜNLÜK SÜT VE KAPINIZA KADAR TESLİM