Gülümseme

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, Y@z Y@ğмυяυ üyesi tarafından 24 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Gülümseme hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. GÜLÜMSEME
  Genç kız üzgün görünen yabancıya gülümsedi. Adam kendini daha iyi hissetti.
  Geçmişte bir arkadaşının yaptığı bir iyiliği hatırladı ve ona bir teşekkür mektubu yazdı.
  Bu mektup arkadaşının öyle hoşuna gitti ki yemek yediği lokantada iyi bir bahşiş verdi.
  Bu bahsisin miktarına şaşıran garson, paranın bir kısmını yolda gördüğü fakire verdi.
  Fakir adam çok sevindi çünkü iki gündür ağzına bir lokma koymamıştı. Yemeği bittikten sonra kaldığı izbe odaya gitmek üzere yola koyuldu. Yolda soğuktan titreyen bir köpek yavrusuna rastladı ve onu alp eve götürdü. Soğuktan kurtulup başını sokacak yer bulduğu için köpekçik çok mutluydu.
  Gece evde yangın çıktı.Köpek yavrusu havlamaya başladı Bütün ev halkını uyandırana dek havladı ve böylece bütün ev halkı kurtuldu. Kurtulan çocuklardan birisi büyüdü ve cumhurbaşkanı oldu.
  Bunların olmasını sağlayan ise bir kurusa bile mal olmayan masum, sıcak ve içten bir 'GÜLÜMSEME' idi
  24 Mart 2011
  #1
 2. Gülümseme Cevapları

 3. firavun ülkesindeki tüm erkek çocuklarini öldürülmesini emretti allah cc musanin as annesine nehre çocuğu birakmasini vahyetti... çocuk sarayda büyüdü ilim bilgi ihsan olundu ve ülkesine uyarici bir elçi oldu.. ve benim yorumum şu zulum edenlerden olmadikça allahin orta yolunu tutanlar bilerek yada bilmeyerek nice hayirlara visele olur.
  24 Mart 2011
  #2
 4. vesile olmak haklısın birçok hayra güzelliğe vesile olmak bukadar kolayken esirgemeyelim inşaallah etrafımıza gülümsemeleri ve tüm güzellikleri zorlaştıranlardan değil kolaylaştıranlardan umut sevinç müjde dağıtanlardan olalım:tamam:Rabbim nasip etsin cümlemize hayırda yarışmayı
  24 Mart 2011
  #3
soru sor

Gülümseme