GTA San Andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. GTA San Andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. yha ben gta san andreas da cesar vialpando görevini yapamiyorum dosyasini verirmisiniz anlaimida anlatirmisiniz oklar yuvarlagin icine gelince kulalniyorum hareket yapiyor dogru hareketi ama olmuyor yardim pls :S
    8 Temmuz 2010
  2. GTA San Andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır? Cevapları

3. onda iken bande sorun yaşıyorum.sen og görevini bitir.karşıya geçersin.onuda birisi gelirse yaptırırsın...:tamam:
    9 Temmuz 2010
  4. Bu görevde sizden bir araba alip modifiye yapmaniz için görevlendiriyorlar. Siz arabayi modifiye ediyorsunuz ve ondan sonar Lowriding yarisina katilcaksiniz. Burada yarisi kazanmalisin. Bu görevde olan sey hareketleri yapmak için dogru zamani yakalamaktir. Bunun için hareket ibresi geldigi zaman tam ortada basin ki en yüksek puani siz alasiniz.Tek seferde yapamazsanız defalarda deneyebilirsiniz.Zatn oyunun keyfide böyle çıkıyor defalarca denemekte. :tamam:
    10 Temmuz 2010
  5. gelirken tam ortasına bas bunu tekrar et kazanırsın :tamam:..ben san ventus'dayım ama fotoraf çekme görevini yapamıyorum.bu bilgisayar leptop.
    31 Temmuz 2010
  6. Google'da araştırırsanız, bir şeyler bulabilirsiniz..:alala:
    23 Ağustos 2010
  7. Ya bende yaparmıorum bu görei tam oratısan geliyo basıyorum amam olumuyon işte
    24 Ağustos 2010
  8. bende sorun yaşıyorum tam ortaya geliyo basıyom puan vermiyo en az 1500 ü geçmelisiniz doğru zamanda ve müziğin ritmine uyunca veriyo puanı
    14 Eylül 2010
  9. arkadaşlar cesar vialpando da arabayı modifeye götürüyorum ondan sonra gidiyorum ama arabalar yok napabilirim
    21 Kasım 2010
  10. arkadaşlar ben ne zamandır uraşıyorum yardım edermisinizzl[kahretsin]:agla:
    25 Aralık 2010
  11. Googlede bakarsanız tam çözümlerde var :D
    26 Aralık 2010
  12. Num Lock'daki tuşlara bas xD bi teşekkür yeter :)

Rep+ isterim :hehehe::D
    4 Şubat 2012
  13. ben san firror dayım ama cesar vialpanfo yu ben yapmadım bana sormayım ben yasak köy yerinde fotoraf çek söylicemyim söyliyom bi hile yazın bu : baguvıx sonra dalın külübeye adamın fotorafını çekin yada gövdesinden silah la vurun çekin köye geri dünün kaset olduğu yere gidin bu kadar
    25 Şubat 2012
  14. Cesar Vialpando Görevinin Videosu...Buyrun izleyin arkadaşlar

25 Şubat 2012
  15. W görevini nasıl yapabılırız Lütfen bılen varsa solesın
    28 Mart 2012
  16. 28 Mart 2012
  17. yukarı 8 tuşu aşağı 2 tuşu sağ 6 tuşu sol 4 tuşu
    20 Temmuz 2012
  18. cesar vialpando görevin de hangi tuşlar lazım
    7 Eylül 2012
  19. num 8 num 4 num 6 num 2
    bunları kullanıyosun ama çapraz işaret çıkıyo nasıl yapıcam
    9 Mayıs 2013
  20. num derken yaa
    22 Şubat 2014
soru sor

GTA San Andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır?

Alakalı Aramalar:

1. gta san andreas cesar vialpando nasıl yapılır

,
  2. gta san andreas cesar vialpando görevi tuşları

,
  3. gta san andreas cesar vialpando görevi nasıl yapılır

,
  4. gta san andreas cesar vialpando görevi,
  5. gta san andreas cesar vialpando