GTA 5 PC Sürümü Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde yazılmıştır. GTA 5 PC Sürümü Çıkış Tarihi Yine Ertelendi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]
  Grand Theft Auto 5’in PC sürümü için çıkış tarihi yine ertelendi. İşte GTA 5 PC sürümü için yeni resmi çıkış tarihi…
  Grand Theft Auto 5 son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri oldu. En çok beklenen derken her iki anlamı da çıkartabilirsiniz zira çıkış tarihi devamlı ertelenen oyun, yine ertelendi.

  Geliştiricinin açıklamasına göre test ve son düzeltmeler sebebiyle ertelenen GTA 5,resmen 24 Mart 2015 tarihinde PC’lere çıkacak. Yapılan açıklamada oyunculardan özür dilendi ve bu geçecek olan sürenin en iyi şekilde değerlendirileceği belirtildi.

  Technopat olarak biz de bariz bir şekilde daha önce GTA 4’te yapılan hatalardan ders alındığını görüyoruz. PC sürümü inanılmaz hatalarla dolu olan oyunu güçlü bir sistemle bile oynamak başlarda mümkün değildi. Ancak sayısız yamadan sonra büyük oranda düzelen oyun, bu hatalarıyla hayranların tepkisini çekmişti.

  Elbette tek sebep oyunun hatalarının giderilmesi değil. Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümlerinde olmayan video editör, FPS modu ve 4K yüksek çözünürlük desteği gibi önemli özelliklerin eklenmesi de oyunun hazırlanma süresini uzattı.
  14 Ocak 2015
  #1
 2. GTA 5 PC Sürümü Çıkış Tarihi Yine Ertelendi Cevapları

soru sor

GTA 5 PC Sürümü Çıkış Tarihi Yine Ertelendi