GTA 5 için PC’de 4K Desteği Olacak!

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, YλяCλη üyesi tarafından 14 Ocak 2015 tarihinde yazılmıştır. GTA 5 için PC’de 4K Desteği Olacak! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  [​IMG]
  GTA 5 PC sürümü 4K çözünürlükte oynanabilecek! Ama oyuncuları heyecanlandıracak başka yenilikler 4K ile sınırlı değil…
  PC oyuncuları uzun bir süredir GTA 5’in çıkmasını bekliyor. Geçtiğimiz aylarda oyunun yeni nesil konsollarla birlikte PC’ye de geleceği açıklandıktan sonra şimdi de oyun hakkında yeni bilgiler geldi. Uzun süredir konuşulan ama bir türlü gelemeyen GTA 5’in neden geciktiği ortaya çıktı. Bu bilgilerden biri, PC oyuncularına GTA 5’i bekleme sürecini unutturacağa benziyor. GTA 5’in yeni nesil konsol sürümlerinin yanı sıra PC sürümünü de test etme şansı bulan CVG, GTA 5’in PC’de 4K çözünürlüğe kadar destek sunduğunu ve oyunun yeni sürümünün en iyi PC’de gözüktüğünü duyurdu.

  GTA 5 ile ilgili sevindirici tek haber bu değil. daha önce konuşulan ancak kesinleşmeyen FPS modu GTA 5’in bütün yeni nesil sürümlerinde de bulunacak. Hem tek kişilik oyunda, hem de online oyunlarda kullanılabilecek olan FPS modu için tüm araçların iç modellemeleri yenilenmiş durumda. 100 şarkılık ekstra Soundtrack ve 20 yeni vahşi yaşam formu da oyunun yeni nesil sürümlerinde gelecek özellikler arasında yer alıyor.

  14 Ocak 2015
  #1
 2. GTA 5 için PC’de 4K Desteği Olacak! Cevapları

soru sor

GTA 5 için PC’de 4K Desteği Olacak!