Göz Farı Nasıl Sürülmelidir?

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, defneuysal üyesi tarafından 14 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır. Göz Farı Nasıl Sürülmelidir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Göz farı, güzel ve doğru uygulandığında gerçekten de muhteşem bir makyaj ürünüdür, yanlış uygulandığında da sizi rezil de edebilir. Göz farı çeşitleri çok olmasına rağmen bu yazıdaki maddelere uyarsanız çok güzel bir görünüm kazanacağına inanıyoruz. Hemen listemize geçelim:

  Sıvı fondöten
  Ne renk kullanacak olursanız olun, sıvı fondöteninizle farınızın altına baz yapın. Sıvı fondöteniniz yoksa toz pudra da kullanabilirsiniz.

  Kaleydoskop gözler
  Dikkat çekici ve cesur bir makyaj yapmanızın hiçbir sakıncası yok ama göz makyajında uygulamadığınız sürece! Çılgın festivaller dışında hiç bir zaman gözlerinizdeki farları abartmayın. Makyaj fırçası kullanırken de bu duruma kesinlikle dikkat edin.

  Gözünüzle aynı renkte far
  Asla bunu yapmayın. Bunun yerine gözlerinizi ortaya çıkartacak renkleri kullanın. Mesela; kahverengi gözlerinize lacivert gibi.

  Belirgin ve sert far çizgileri
  Cesur bir görünüm istiyor olabilirsiniz fakat onlar sadece defilelerde güzel dururlar. Bunun yerine renkleri karıştırarak, hoş ve yumuşak bir far elde edin.

  Eyelinerınızı es geçmek
  Göz farınız ne kadar güzel olursa olsun mutlaka bir eyelinera ihtiyaç duyar. Eyelinerı az miktarda kirpik diplerinize sürmeniz yeterli olacaktır.

  Neyin güzel göründüğünü bilememek
  Far sürmek, resim yapmak gibi, yaratıcılık ister. Bunu yaparken gözlerinize uyacak renkleri seçmeli ve gözleriniz ortaya çıkartmak için rujunuzdan daha koyu bir ton kullanmalısınız. Ayrıca farınızı seçerken cilt renginizi de göz önünde bulundurun.

  Önerileri göz ardı etmek
  İnternet sayesinde her konu hakkında önerilere, yöntemlere rahatça ulaşabiliyoruz. Bu ipuçlarının olduğu siteleri göz ardı etmeyin ve size en yakışan göz makyajını bulun.

  Unutmayın, doğal görünen makyaj her zaman güzeldir!
  14 Eylül 2017
  #1
 2. Göz Farı Nasıl Sürülmelidir? Cevapları

soru sor

Göz Farı Nasıl Sürülmelidir?