GOT'un 'Selyse Baratheon'u kadınlar için film çekecek

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. GOT'un 'Selyse Baratheon'u kadınlar için film çekecek hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  GAME of Thrones dizisinin 'Selyse Baraethon' karakterine hayat veren İngiliz oyuncu Tara Fitzgerald, İngiltere'de kadınların yeteri kadar temsil edilmediğini belirterek, kadınları anlatan bir sinema filmi çekeceğini söyledi.

  Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 53'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali, Game of Thrones dizisinin İngiliz oyuncusu Tara Fitzgerald'ı ağırlıyor. Ulusal kategoride yarışan 'Toz' filmini izleyen Fitzgerald, düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tara Fitzgerald, yönetmen olarak uzun metraj film yapmaya hazırlandığını belirtti. Film projesinin henüz başında olduğunu kaydeden Fitzgerald, kadın kadına bir film olacağını söyledi. Fitzgerald, İngiltere toplumsal cinsiyetin son zamanlarda önemli bir sorun haline geldiğine değindi. İngiltere'de kadınların yeteri kadar temsil edildiğini düşünmediğini belirten Fitzgerald, özellikle 40 yaş üstü kadınlara destek olmak, onların sesi olmak için bu filmi çekeceğini kaydetti.

  GAME OF THRONES  Game Of Thrones dizisinin dünyada erişmediği köşe kalmadığını da dile getiren Tara Fitzgerald, "Benim küçük rolümün bile büyük bir etkisi oldu. Tam da benim zevkime göre bir diziydi. 5 dakikalık bir sahne için olağanüstü bir hazırlık oluyor. Büyük bir organizasyon ve giderek büyüyen bir fenomen. Bunun bir parçası olmaktan çok mutluyum" dedi.
  23 Ocak 2017
  #1
 2. GOT'un 'Selyse Baratheon'u kadınlar için film çekecek Cevapları

soru sor

GOT'un 'Selyse Baratheon'u kadınlar için film çekecek