Google reklamları

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, cnrbrzn3545 üyesi tarafından 26 Ağustos 2014 tarihinde yazılmıştır. Google reklamları hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar Google reklamları için profaj diye bir internet reklam firması varmoş reklam çalışması yapmak istiyorum bu firmayı tanıyan var mı? Ben araştırdım biraz baya eski bir firma ama bile ya da hizmet alan var mı?
    www.profaj.com
    26 Ağustos 2014
  2. Google reklamları Cevapları

3. Merhaba, Profaj ekibini Firmajans Dijital Medya ajansı olarak ilk defa duyduğumuzu belirtmek isterim. Google reklamları konusunda bizde Google Partner firması olarak destek vermekteyiz. Hizmetlerimizi uzun anlatmak yerine [​IMG][​IMG] Ekte resime tıklayarak Hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer isterseniz http://firmajans.com.tr/ adresimizi de inceleyerek referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Size daha iyi yardımcı olmam açısından iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak Canlı Destek ekibimize Kullanıcı adımda da yazdığım üzere ismimi söyleyerek bana ulaşabilirsiniz. İyi günler dilerim.
    6 Kasım 2014
  4. bence bekle derim zaten google yeni reklam projesi başlatıyor onu denersin..

-------------------------------------------
    FullEvo.CoM
    21 Aralık 2014
soru sor

Google reklamları