GollerCepte’nin en popüler golünü Yasin attı

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, demirdoven üyesi tarafından 20 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. GollerCepte’nin en popüler golünü Yasin attı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Galatasaray’ı Osmanlıspor karşısında 1-0 öne geçiren golü 18 bin kişi izledi

  GollerCepte’nin en popüler golünü Yasin attı

  Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden 15. haftada atılan 22 gol, 97 bin 865 kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Osmanlıspor-Galatasaray maçı oldu.


  Spor Toto Süper Lig’in resmi iletişim ve teknoloji sponsoru olan Turkcell’in GollerCepte uygulamasında 15. haftanın en popüler golü Galatasaray’ın yıldızı Yasin Öztekin’den geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig’in 15. haftasında atılan toplam 16 gol, 97 bin 865 kez izlenirken deplasmanda Osmanlıspor’la 2-2 berabere kalan sarı-kırmızılıları 1-0 öne geçiren gol, 18 bin 447 kez takip edildi.

  38 bin kişi izledi

  Geçen sezon toplamda 6 milyon 232 bin 388 videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Osmanlıspor-Galatasaray maçı oldu. Ankara’daki maçın özeti, GollerCepte uygulaması sayesinde 38 bin 320 kez izlendi. 2-2 beraberlikle biten karşılaşmadan sonra uygulamanın en popüler mücadelesi ise 27 bin 53 kişi tarafından izlenen Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçı oldu.

  Tüm operatörlere açık

  Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig’in 15. haftasındaki karşılaşmalar toplam 110 bin 852 kişi tarafından takip edildi. Gollerle birlikte Avrupa’dan maç özetleri ve takımların haberlerinin de yer aldığı taraftarlar uygulaması Apple ve Google uygulama dükkânlarından ya da GC yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

  Android: bit.ly/goller-cepte

  iOS: bit.ly/goller_cepte
  20 Aralık 2016
  #1
 2. GollerCepte’nin en popüler golünü Yasin attı Cevapları

soru sor

GollerCepte’nin en popüler golünü Yasin attı