GollerCepte’nin En Popüler Golünü Ryan Babel Attı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Manifest0 üyesi tarafından 25 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır. GollerCepte’nin En Popüler Golünü Ryan Babel Attı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Beşiktaş’ı Fenerbahçe derbisine 1-0 öne geçiren golü 70 bin kişi izledi

  GollerCepte’nin en popüler golünü
  Ryan Babel attı  Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig’in altıncı haftasında atılan 18 gol, 335 bin kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Fenerbahçe-Beşiktaş maçı oldu.


  Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte’de Spor Toto Süper Lig’in altıncı haftasının en popüler golü Beşiktaş’ın yıldızı Ryan Babel’den geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig’in altıncı haftasında atılan toplam 18 gol, 335 bin kez izlenirken siyah-beyazlıları Fenerbahçe derbisinde 1-0 öne geçiren gol, 70 bin kez takip edildi.

  138 bin kişi izledi

  Geçen sezon toplamda 11 milyon 350 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi oldu. 1-1’lik beraberlikle biten mücadeleyi uygulama üzerinden 138 bin kişi izledi.

  En çok izlenen video: Depay zoru başardı

  Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig’in altıncı haftasındaki karşılaşmalar gol ve özetleriyle 369 bin kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu ‘Depay zoru başardı’ oldu. Bu video, uygulama üzerinden 2 bin kişi tarafından izlendi.

  Tüm operatörlere açık

  Gollerle birlikte Avrupa’dan maç özetleri ve haberlerin de yer aldığı GollerCepte uygulaması ise Apple ve Google uygulama dükkânlarından ya da GOL yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek indirilebiliyor. GollerCepte kullanıcılarına videolar haricinde seçtikleri takımla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında ceplerine geliyor. Taraftarlar ayrıca, http://gollercepte.tv adresine de ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

  Android: bit.ly/goller-cepte

  iOS: bit.ly/goller_cepte
  25 Eylül 2018
  #1
 2. GollerCepte’nin En Popüler Golünü Ryan Babel Attı Cevapları

soru sor

GollerCepte’nin En Popüler Golünü Ryan Babel Attı