GollerCepte’nin en popüler golünü Henry Onyekuru attı

İsimli konu WH 'Turkcell' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 13 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır. GollerCepte’nin en popüler golünü Henry Onyekuru attı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte üzerinden Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında atılan 27 gol, 407 bin kez izlendi. Uygulamanın en çok takip edilen karşılaşması ise Kayserispor-Galatasaray maçı oldu.

  Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte’de Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasının en popüler golü Galatasaray’ın yıldızı Henry Onyekur’dan geldi. GollerCepte uygulaması üzerinden Spor Toto Süper Lig’in 12. haftasında atılan toplam 27 gol, 407 bin kez izlenirken sarı-kırmızılıları Kayserispor karşısında 1-0 öne geçiren gol, 73 bin kez takip edildi.
  153 bin kişi izledi
  Geçen sezon toplamda 11 milyon 350 bin videoyu GollerCepte uygulaması sayesinde cep telefonlarından izleyen futbolseverlerin, bu hafta gol ve özetleriyle birlikte en çok takip ettiği karşılaşma da Kayserispor-Galatasaray maçı oldu. 3-0 konuk ekibin galibiyetiyle tamamlanan mücadeleyi uygulama üzerinden 153 bin kişi izledi.
  En çok izlenen video: Gignac uzun mesafede avladı!
  Tüm operatörlere açık olan GollerCepte uygulaması üzerinden Süper Lig’in 12. haftasındaki karşılaşmalar gol ve özetleriyle 434 bin kişi tarafından takip edildi. Süper Lig maçları dışında GollerCepte uygulamasının en çok takip edilen videosu ‘Gignac uzun mesafeden avladı!’ oldu. Bu video, uygulama üzerinden 2 bin kişi tarafından izlendi.
  4 Büyük Lig’in maçları da GollerCepte’de
  Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte, futbolseverleri Avrupa’nın en önemli ligleriyle buluşturmaya da devam ediyor. Spor Toto Süper Lig’in tüm maçlarının gol ve özetlerini kullanıcılarına sunan GollerCepre uygulaması, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1 ve İngiltere Premer Lig’in de 4-5 dakikalık maç özetlerini yayınlıyor.
  Ayrıca GollerCepte uygulaması üzerinden, Spor Toto Süper Lig’de bu sezon başında kullanılmaya başlanan görüntülü video hakem sistemi olan VAR görüntülerine de erişilebiliyor.
  13 Kasım 2018
  #1
 2. GollerCepte’nin en popüler golünü Henry Onyekuru attı Cevapları

soru sor

GollerCepte’nin en popüler golünü Henry Onyekuru attı