Göbek nasıl eritilir

İsimli konu WH 'Kadın Sağlığı' kategorisinde, bad-suvar üyesi tarafından 13 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. Bakın benim adım Eren, 15 yaşındayım boyum 1.80 kilom 56 hiç göbeğim falan yok aksine az da olsa karın kası göğüs kası kol kası var
    boyumun uzun olmasının sırrı bol su içmek :D
    56 kiloyum çünkü yavaş yemek yerim, yemek yemeye başladığınızdan yarım saat sonra beyne doydum mesajı gider hızlı yiyenler yarım saatte çok yemek yediği için kilo alır yavaş yiyenlerde ise kilo sorunu olmaz aksine zayıflık sorunu olur benim gibi :D
    göbeğiniğinizi eritmek istiyorsanız yavaş yemek yiyin bol su için ve mekik çekin bel ağrısı sorununuz yoksa tabi...
    ben bi ara günde 150 mekik çekiyodum normalde zayıftım bu mekikle beraber kasta çıkmaya başladı 1 hafta boyunca günde 150 mekik çektim ve kaslar belirgin olmaya başladı bi daha da yapmadım :D kaslar eriyo yapıcam artık :D
    hiç mekik çekmediyseniz günde 10 mekikle başlayın alışınca 20 alışınca 30 böyle 50 ye kadar çıkarın 1-2 hafta günde 50 mekik çekin göbek falan kalmaz emin olunzayıfsanız kas yapmak istiyorsanız günde 150 ye çıkardığınızda 1-2 hafta sonra kaslarınıza inanamicaksınız
    Benim sırrım bu ilk defa burada açıklıyorum :D :bravo: :tamam:
    3 Ekim 2010
  2. ya aslında hızlı yememeliyiz hızlı yemek sizi aç bırakır sindirimi zorlaştırır bence en önemli husus bu ve spordur çok şafşataya gerek yok her gün 30 dk yeter:tamam:
    3 Ekim 2010
  3. ben şişman değilim ama göbek var ve ben bundan nefret ediyorum.
    6 Ekim 2010
  4. saolun:tamam:
    29 Ekim 2010
  5. tesekkur bılgı ıcın =)
    4 Kasım 2010
  6. Teşekkürler....
    9 Aralık 2010
  7. guzel bilgiler tskler ::D
    25 Ocak 2011
  8. çok güzel teşekkürler:muahaha::muahaha:
    7 Şubat 2011
  9. biRde meKik çeKiN.çoK teŞşeKküRLeR.beN 65 kiLoyuM ve 1.65 BOYUM vaR.sizCe iDeaLmi?
    16 Mayıs 2011
  10. her yaşta bu kilo mükemmel..üstelik aç kalarak değilde, yiyerek bu kliodaysan her ne yapıyorsan aynen muhafaza et..:tamam:
    16 Temmuz 2011
  11. faydalı bilgiler var teşekkurler
    1 Ağustos 2011
  12. arkadaşlar ben 14 yaşıdayım 1,64 boyunda 58 kiloyum ve bayanım aslında okadar kilolu değilim sadece göbeğim ve belimin çevresinde oluşan yağlanma artıyetdende bacaklarım yağlı.biliyorum aslında bu o kadar da problem edilcek değil ama etrafımdakiler çok dalga geçiyor servisten arkadaşlarım ve de dersaneden ama en çok servistekiler ben oldukça sakinim ve serviste oldukça kilolu obez derecede bir arkadaşım bile balina diyor bana o kadar kırılıyorum ki anlatamam zayıflamak istiyorum ama olmuyor maddi durumumuzda pek iyi değil o tür diyetleri uygulayamıyorum:( bazen ölmek istiyorum gerçekten ben aslında hemem hemen yemek yemem sadece bir keresinde felaket bir hastalığa yakalandım ve 100 e yakın iğne kullandım hastalandıktan sonra da hemem hemem hareketsizleştim çok kötü hissediyorum kendimi tek isteğim var şu anda 7. sınıfa gidiyorum 8.sınıfın balosunda herkesin gözü bende olsunistiyorum ama olmuyor ...gerçekten yaşamaktan bıktımm :((
    1 Şubat 2012
  13. Ya ben daha 15 yaşındayım ama göbek kısmında acayip şekilde yag var sanırım normalde bilirsinz 60-65 olur ölçülünce o kısımlar ama ben ölçtüm ve 78 falan çıktı ve çok belli oluyr aile hekimime sordugumda ise bu bişi deil dedi ama ben bişiler yapılmasını istiyorum çok rahatsız oldum yardım lütfenn :S
    2 Şubat 2012
  14. Beslenirken dikkat etmemiz gereken sıvı gıdalar bölgesel zayıflamada göbek eritmek için çok önemlidir. Şekerli ve asitli sıvı gıdaların tüketimine sınırlama getirmeliyiz.
    Sınırlama getirdiğiniz sıvıların yerine su içebilirsiniz. Bir günde iki litre su içmenizi tavsiye ediyoruz çünkü vücut kaslarımızın büyük bir oranı sudan oluşmaktadır

Bileşeninde bulunan antioksidanlardan dolayı hastalıklara ve kansere karşıda etkisi yüksek olan çay tüketimini de sizlere tavsiye ediyoruz. Şekersiz kullanımını kalori içermez.
    Su ve çaydan sonra kalori değeri olmayan kahve de içerdiği yararlı birleşimlerinden dolayı sizlere tavsiye ediyoruz. Değişen kahve kültürü ile kahvelerin kalori değeri değişti çikolatalı kahveler sütlü kahveler içerken dikkat etmelisiniz.
    Yapay olarak tatlandırılmış diyet içeceklerimizi kalori değerleri düşük olması nedeni ile çok tüketmemiz göbek şişkinliğine sebep olacak ve sizi şeker oranı yüksek sıvı gıdalara yöneltecektir.
    Faydalı olduğunu düşündüğümüz hazır meyve suları içerdiği tatlandırıcı ve katkı maddelerinden dolayı sağlıklı bir sıvı gıda değildir. Taze sıkılmış meyve suları şeker atmadan tüketebilirsiniz. Eğer sıktığımız meyve sularını şeker atmadan tüketemiyorsanız meyve olarak tüketmeniz daha faydalı olacaktır.
    Göbek şişkinliği için alkol tüketimini de dikkat etmelisiniz. Alkol kullanımı iştahınızı açacak ve içerdiği kalori bakımından sağlıklı olmayacaktır.
    16 Mart 2012
  15. vardiyalı çalışıyorum yıllARDIR bu nedenlede düzensiz saatlerde beslenmek zorunda kalıyorum aynı şekildede uyku bozukluğu yaşıyorum..yani ne spora zaman kalıyo nede akşam altıdan sonra yemek yememeye..
    3 Nisan 2012
  16. Yok be ya hepsi hikaye gobegi eritiyim dedim az daha oluyodum 1 hafta ac kaldim 8 gun yogunbakimda kalirmi bi insan ya.
    13 Haziran 2012
  17. spikexy aynısı bende öyleyim ama kursa giderken kışın yürüyüş yapıyorum.hergün kilo veriyorum ama az veriyor sonra sonra bi yürümüyorum trene biniyorum.. dayanamayıp çikolata yiyorum dürüm yiyorum arasıra. ama işte olmuyor bende bıktım artık şişman değilim ama göbek var... 3 sene önce spor yaptım evde o güzel ama sonra sonra aldım... :( ee ne yapabilirim :( peki
    5 Mayıs 2013
  18. 24 Eylül 2014
soru sor

Göbek nasıl eritilir