Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II ekran karTı İnceLemE

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 3 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II ekran karTı İnceLemE hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II
  [​IMG]  Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II, performansın yanında sessizliğe de önem veren kullanıcılara hitap ediyor. Rakiplerinden farklı olarak tamamen sessiz çalışan Gigabyte, grafik işlemcinin altında ve üzerinde biriken sıcaklığı, özel ısı iletim boruları sayesinde havalandırma kanallarına taşıyarak sistemden dışarıya atıyor. Bu sayede sessiz olduğu kadar etkin bir soğutma da sağlanmış oluyor. İsteğe bağlı olarak grafik işlemcinin üzerindeki bakır soğutucuya ayrıca bir fan da takılabilmeniz mümkün.
  Oyunlarda ihtiyaç duyulan performansı fazlası ile sağlayan Gigabyte, 560 MHz grafik işlemciye ve 1.4 GHz GDDR3 belleklere sahip. 256 MB seviyesinde bellek kapasitesi de bu kart için ideal değerde. Overclock içinse tamamen pasif soğutmaya sahip olan bu kartın çok da fazla potansiyeli olduğunu söyleyebilmek mümkün değil; çünkü overclock yapılacak kartlarda kesinlikle ısıyı daha iyi uzaklaştıracak bir aktif soğutma sistemi gerekiyor.
  3 Temmuz 2010
  #1
 2. Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II ekran karTı İnceLemE Cevapları

soru sor

Gigabyte Radeon X1650 Pro Silent Pipe II ekran karTı İnceLemE