Gıdık eritme tüyoları nelerdir?

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Gıdık eritme tüyoları nelerdir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Öncelikle Hareketle Nasıl Eritilir.

  Şimdi her evde bulunan kaşıkla bu mümkün arkadaşlarım. Nasıl mı ? şimdiiii kaşığı sap kısmından ağzımıza yerleştiriyoruz. Alt çenemizi biraz dışarı çıkartarak kaşığı yukarı aşağı hareket ettiriyoruz. Örneğin bir gün içinde bu işlemi 3 kere tekrar edebilirsiniz. 15′erli setler halinde. Setler arasındada mutlaka 2 ‘şer dakika ara vermelisiniz.

  Aletle Gıdık Eritmek

  gidik eritme aleti Gıdık eritme tüyolarıHayır ben kaşık kullanamam one öyle amaan kim uğraşacak gibi cümleler kuran arkadaşlarımız için BURADAKİ linkten satılmakta olan gıdık eritme aletini satın alabilirsiniz. Aletin adı Neckline Slimmer arkadaşlarım. Ve yaklaşık fiyatı 30 tl kadar.

  Bitkisel Karışımla Eritmek için
  SUNA DUMANKAYADAN ÇENEALTINI TOPARLAYAN VE CİLGİ

  Suna Dumankayadan 2 adet maske tarifimiz var. 1.si Çene altını toparlayarak[​IMG] gıdı problemine ve çenealtı sarkmalarına son verecek[​IMG] 2.si ise[​IMG] cildinizi gergin tutacak[​IMG]matlığını alacak ve renk bozukluklarına fayda sağlayacak olan bir tarif. sırayla tariflerimizi görelim.

  ÇENEALTI SARKMALARINA ;
  GEREKLİ MALZEMELER :
  * Deniz tuzu[​IMG]
  * Yosun[​IMG]
  * Buğday çimi suyu[​IMG]
  * Damıtılmış su[​IMG]
  * Gliserin[​IMG]
  * Sodyum[​IMG]
  * Karbonat[​IMG]
  HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemleri[​IMG] eşit miktarda cam bir kabın içinde karıştırın. Çene altına sürüp[​IMG] 80 dak bekledikten sonra[​IMG] ılık su ile yıkayın. Çene altı sarkmalarını öneler.
  GERGİN VE PARLAK BİR CİLDE KAVUŞMAK İÇİN ;
  GEREKLİ MALZEMLER :
  * 1/2 sakız kabağı[​IMG]
  * 1/2 limon suyu[​IMG]
  * 1 yemek kaşığı beyaz kil[​IMG]
  * 1 kapak kabak çekirdeği yağı[​IMG]
  HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kabağı rendeledikten sonra suyunu sıkın. Elde etmiş olduğunuz kabak suyunun içerisine[​IMG] diğer malzemeleri de tarif edilen ölçüde koyup[​IMG] karıştırın.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Gıdık eritme tüyoları nelerdir? Cevapları

soru sor

Gıdık eritme tüyoları nelerdir?