Giden Sevgili Eş İçin Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Giden Sevgili Eş İçin Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Giden Sevgili Eş İçin Yapılan Geri Getirme Büyüleri
  Gideni Geri Getirme Büyüsü, kişinin sevgilisi nişanlısı veya eşi tarafından terk edildiğinde yapıla bilecek en etkili ve kesin sonuçlu bir büyüdür Türkiye’de bu işlemi gerçekten yapan çok az sayıda ilim sahibi insan var

  Bu işlem yapıldığın sizi terk eden kişi kısa sürede size geri döner ve sonrasında amacınıza göre evlilik veya bağlama işlemi yaparak tamamen sizden başkasıyla olmayacağını ve sizsiz yaşamayacağını düşünür tabi işlem öncesi detaylı bakım yapılır arada bir başkası var ise önce ondan soğutulur erkekliği veya kadınlığı size bağlanır sizden başkasıyla cinsel ilişkiye giremez sonra kalbi tekrar size yakılır yukarda belirttiğim gibi niyetinize göre bağlama evlilik gibi işlemler ile sonuçlandırılır.

  Bu işlem için Medyum Gabriel’in başvurup evlenen ve çocukları olan birçok kardeşimiz vardır Allah Mutluluklarını daim etsin.

  Lütfen bu işlemi yaptırmadan önce gerçek bir Medyumu bulup ona yaptırınız yanlış yapılan işlem kötü etkiler yaratabilir veya şarlatanlar tarafından dolandırılabilirsiniz.
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Giden Sevgili Eş İçin Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Giden Sevgili Eş İçin Yapılan Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. geri getirme büyüleri

  ,
 2. en etkili es getirme

  ,
 3. medyum gabriel