Gezi Rehberi

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, Laplace1 üyesi tarafından 8 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Gezi Rehberi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Türkiye'den kalkıp, yurt dışında 40'tan fazla ülke gezmiş, seyahat deneyimini gezdiği ülkelerle sınırlı tutmayıp ülkemizde de 60'tan fazla kenti ziyaret etmiş olan kesfetsene.com seyahat blogunun yazarları, bugüne kadar yaptıkları tüm seyahatleri, ilk yılında birçok ödül almış olan seyahat blogu Keşfetsene aracılığıyla yayımlıyorlar.

  Interrail rehberi, pasaport bilgileri, yöntemler, vizesiz ülkeler, vize alma yolları, vize isteyen ülkelerin genel bilgileri, ucuz seyahat alışkanlıkları, en uygun fiyatla gezmek için gerekli bilgiler, gezi kültürü, gece hayatı, eğlence notları hayat ve seyahat uğruna birçok bilgi bu blogta yer alıyor.

  Dünya'da; İtalya, İspanya, Hindistan, Almanya, Belçika, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Ukrayna, Rusya, Nepal, Arnavutluk, Tayland, İngiltere, Portekiz, ABD, Lübnan, Ürdün, Gürcistan, Kıbrıs, Avusturya, Bosna, Macaristan, Hırvatistan, Tunus, İsrail, Sırbistan gibi saymakla bitmeyecek farklı coğrafyadaki gezi rehberleri ve seyahat notlarıyla; Türkiye'den yurt dışına gitmek isteyenlere ışık tutuyorlar.

  Adana, Mersin, Hatay, İzmir, İstanbul, Edirne, Urfa, Diyarbakır, Bolu, Rize, Trabzon, Ordu, Antalya, Kapadokya, Trabzon, Karaman, Şiirt, Kırklareli gezisi gibi Türkiye içinde de anlatılmaz yaşanır denen birçok gezilecek yeri anlatıyorlar.

  Siz de bu kaynaktan yararlanmak isterseniz, şurayı tıklayın: Keşfetsene

  Gezi blogu kesfetsene.com'un sosyal medya hesapları da oldukça aktif, renkli ve bol takipçili.
  8 Mayıs 2017
  #1
 2. Gezi Rehberi Cevapları

soru sor

Gezi Rehberi