Geri sayım başladı

İsimli konu WH 'Kültür - Sanat' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 20 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Geri sayım başladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  TÜRKİYE'nin en büyük müzik festivallerinden "Zeytinli Rock Festivali", 23-27 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir’de yapılacak.

  Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde düzenlenecek festival, Athena, Teoman, Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi, Hayko Cepkin, Pentagram, Selda Bağcan & Boom Pam’in de aralarında olduğu birçok ünlü sanatçıyı müzikseverlerle buluşturacak. 23-27 Ağustos tarihleri arasında 5 gün boyunca gerçekleştirilecek festivalde ana sahnede 35 konser verilecek. Yüzdeyüz Müzik sahnesinde ise Deniz Tekin, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Neyse, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sena Şener, Ezgi Aktan, Cihan Mürtezaoğlu, Gökcan Sanlıman’ın yanı sıra elemelerle seçilecek onlarca grup sahne alacak.

  Milyon Yapım tarafından Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organize edilen festivalde katılımcılara kamp imkanı da sunulacak.

  Geçtiğimiz yıl 75 sanatçı ve 150 binden fazla müzikseveri ağırlayan Zeytinli Rock Festivali’nin bu yılki programı şöyle:

  23 Ağustos Çarşamba:
  Mor ve Ötesi, Feridun Düzağaç, Moğollar, Pilli Bebek, Yeni Türkü, İskender Paydaş, What da Funk

  24 Ağustos Perşembe
  Teoman, manga, Seksendört, Flört, Tuna Kiremitçi, Niyazi Koyuncu, Set

  25 Ağustos Cuma
  Athena, Selda Bağcan & Boom Pam, Ceylan Ertem, Pinhani, Adamlar, Pera, Çamur

  26 Ağustos Cumartesi
  Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Mabel Matiz, Umut Kuzey, Melis Danişmend, Sattas, TNK

  27 Ağustos Pazar
  Bulutsuzluk Özlemi, Pentagram, Mavisakal, Kurban, Kurtalan Ekspres, Baba Zula, Yedinci Ev
  20 Temmuz 2017
  #1
 2. Geri sayım başladı Cevapları

soru sor

Geri sayım başladı