Gençlerbirliği'nde şok istifalar!..

İsimli konu WH 'Diğer Süper Lig Takımlarımız' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 5 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır. Gençlerbirliği'nde şok istifalar!.. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Başkan Murat Cavcav ile ters düşen yöneticiler Gençlerbirliği yönetimininden istifa etti

  Başkan Murat Cavcav ile ters düşen yöneticiler aşağıdaki yazılı açıklamayı yaptılar:

  "Biz aşağıda isimleri bulunanlar Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetim kurulundan istifa ediyoruz. 94 yıllık tarihe sahip bu köklü çınarın her geçen gün içten içe çürütülmesine şahit olmak istemiyoruz. Kötü gidişata karşı yaptığımız her türlü itirazı duymak istemeyen bir yönetim tarzıyla beraberliğimi bugün itibariyle mümkün değildir.

  Kamuoyuna saygılarımızla;

  Asbaşkan Şahin Kartal,

  Asbaşkan Arda Çakmak,

  Genel Sekreter Sinan Gürsoy,

  Sayman Hıfzı Kuruşa,

  Basın Sözcüsü Hakan Kaynar"  Gençlerbirliği'nden açıklama: "İstifalar tarafımıza ulaştığında işleme koyacağız"

  Gençlerbirliği Kulübü, istifa eden Asbaşkan Şahin Kartal, Asbaşkan Arda Çakmak, Genel Sekreter Sinan Gürsoy, Sayman Hıfzı Kuruşa ve Basın Sözcüsü Hakan Kaynar ile ilgili bir açıklama yaptı.

  Kulüpten yapılan açıklamada, "Cumhuriyetimiz ile yaşıt Gençlerbirliği Spor Kulübü, tüm kamuoyunca bilinen spor etik ve ahlakına yönelik köklü değerlere sahip bir camiadır. Bugüne kadar, tüm yöneticilerimiz de bu ahlaka ve değerlere uygun olarak kulübün yönetimini gereği gibi yerine getirmek üzere gerekli tüm sorumluluklarını özenle gerçekleştirmişlerdir. Her Gençlerbirliği yöneticisi, bu göreve gelirken camiaya karşı ne kadar büyük bir sorumluluk yüklendiğinin bilinci ile göstermesi gereken özverilerin farkında olarak bu görevi üstlenmektedir. Lakin süreç içerisinde bir kısım yöneticilerimiz bu görevin gereklerini yerine getirmede acze düşebilir, bu durumda da kulüp yönetim ahlakına uygun olarak her yöneticimiz kendi durum ve vaziyetini değerlendirerek istifa etmek sureti ile gereğini yapabilecek Gençlerbirliği kültürüne sahiptir. Bu kapsamda istifa ettiklerini medya aracılığı ile öğrenmiş olduğumuz, değerli yönetim kurulu üyelerimizin, gerekli değerlendirmeyi yaparak, Gençlerbirliği kültürüne uygun davranmış olmaları nedeni ile istifalarının tarafımızca da elimize resmi istifa bildirimlerinin gelmesini müteakip işleme konulacak olduğunu bildirir, bugüne kadar ki çalışmaları nedeni ile kendilerine teşekkür ederiz. Saygılarımızla" denildi.
  5 Ekim 2017
  #1
 2. Gençlerbirliği'nde şok istifalar!.. Cevapları

soru sor

Gençlerbirliği'nde şok istifalar!..