Genç Avea Tarifesi Özellikleri ve Tarife Avantajları

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Genç Avea Tarifesi Özellikleri ve Tarife Avantajları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Genç Avea Tarifesi


  Genç Avea Tarifesi aboneleri, tüm Avea abonelerini, tek seferde 20 TL yüklemelerinde 5 dakikası 50 kuruşa, 30 TL ve üzeri yüklemelerinde ise 10 dakikası 50 kuruşa arıyor. Ayrıca Genç Avealılar, her 30 günde bir, tek seferde yapacakları ilk 30 TL ve üzeri yüklemelerde yurt içi her yöne 120 bedava dakika kazanıyor, her yöne rahat rahat konuşuyor.

  Ayrıca, Genç Avealılar'ın yapacakları her 50 TL ve üzeri yüklemede ise 150 her yöne SMS hediye!

  Genç Avealılar, yerli Müzik İndir aboneliğinden ve 100 MB mobil internet paketinden ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirimli faydalanabiliyor!

  Genç Avea Tarifesi'ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna "GENC AVEA" yazıp göndermeleri yeterli!

  Genc Avea'ya geçtiysen, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirim ile ayda 4 TL'ye 100 MB mobil internet paketini almak için ABONE 100MB yazıp 9495'e, ayda 3 TL'ye yerli Müzik İndir aboneliğini başlatmak için MUZIK yazıp 5555'e gönder!

  FIRSAT:

  [​IMG] AranKazan'la hem diğer operatörlerden hem de ev ve işten arandıkça hediye her yöne dakika kazanıyorsunuz. Avea numaranızı tüm sevdiklerinizle paylaşın; daha çok aranın, arandıkça daha çok dakika kazanın! Üstelik kayıt yok, başvuru yok! Detaylı bilgi için tıklayın.
  [​IMG] Mesaj kaygısına son! 7,8 TL'ye ister her yöne 500 SMS, ister Avea içi 5000 SMS. Detaylar için tıklayın.

  Tarife Detayları


  • Yurt içi her yöne 120 dakika, her 30 günde bir tek seferde yapılan 30 TL ve üzeri yüklemelerde kazanılır. Kazanılan hediye dakikalar yurtiçi her yöne aramalarda 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Kazanılan hediye SMS'ler yurtiçi gönderimlerde 30 gün boyunca geçerlidir, katma değerli servisler ve uluslararası gönderimlerde kullanılamaz.
  • Genç Avea Tarifesi'nin kayıt ücreti yeni aboneler için 10 TL'dir. Kayıt ücreti yapılan ilk yüklemeden düşülür ve bu ücretin tahsil edildiği abonelere şebeke içi 60 dakika hediye edilir. Numara taşıma ile Genç Avea Tarifesi'ne gelen abonelerden kayıt ücreti tahsil edilmez.
  • Genç Avea Tarifesi'nin geçiş ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. Faturasız hatlardan geçişler ücretsizdir.
  • Genç Avea Tarifesi'ne geçmek isteyen mevcut faturasız abonelerin, tarifeye ücretsiz geçiş için 6363 kısa koduna "GENC AVEA" yazıp göndermeleri gerekmektedir.
  • Genç Avea Tarifesi'nden sadece 26 yaş altındaki gençler faydalanabilir. Abonelerin, 26 yaş altında olduklarını göstermeleri için Genç Avea Tarifesi'ne geçtikten sonra 11 haneli T.C. Kimlik Numaralarını, 1000'e kısa mesaj ile göndermeleri ya da Avea Online İşlemler ekranlarından (Avea üzerinden) giriş yapmaları gerekmektedir.
  • Abonelerimiz, yanlızca bir hat için Genç Avea Tarifesi'ne kayıt talebinde bulunabilir, aynı T.C. Kimlik Numarası ile yapılan mükerrer başvurular kabul edilmeyecektir.
  • Genç Avea Tarifesi'ne geçtikten sonra, 7 gün içinde T.C. Kimlik Numaralarını SMS veya Avea Online İşlemler aracılığıyla iletmeyen abonelerimiz ile T.C. Kimlik Numaralarının kontrolü sonrasında belirtilen kriterlere uymadığı tespit edilen abonelerimiz otomatik olarak MobilÖğrenci Tarifesi'ne geçirilecektir.
  • Genç Avea Tarifesi'nde bulunan aboneler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ayda 2,995 TL'ye ve 100 MB mobil internet paketinden ayda 4 TL'ye faydalanacaktır.
  Ücretlendirme için tıklayınız....
  21 Temmuz 2010
  #1
 2. Genç Avea Tarifesi Özellikleri ve Tarife Avantajları Cevapları

 3. saolun teşekkür ederim iyi olduu
  19 Mayıs 2013
  #2
 4. güzel kampanyaymış
  19 Ocak 2019
  #3
 5. en indirimli konuşma ozamanlardı sanırım
  24 Ocak 2019
  #4
soru sor

Genç Avea Tarifesi Özellikleri ve Tarife Avantajları

Alakalı Aramalar:

 1. avea genç tarife

  ,
 2. avea avantajları

  ,
 3. genç avea tarifesi

  ,
 4. genç avea avantajları,
 5. aveanin avantajlari