Gelişen Yapılar için En Gelişmiş Güvenlik Sistemleri – Jet Korum

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 4 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Gelişen Yapılar için En Gelişmiş Güvenlik Sistemleri – Jet Korum hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]
  Gelişen teknoloji ile beraber birçok alanda olduğu gibi toplumun güvenlik konusundaki ihtiyaçları da internet dünyasında karşılanabilir hale geldi. Günümüzde hayatımızın olmazsa olmazlarından biri de güvenlik unsurudur. Çağımızın getirdiği olanaklarla beraber güvenliğimizin sağlanması konusu da önem teşkil eder hale gelmiştir.
  İnternette birçok güvenlik firması bulunmaktadır. Ancak güvenlik ve alarm sistemleri konusunda kalite ve hizmet bakımından dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar önem arz etmektedir. Bu ayrıntılara yüksek düzeyde verdiği önem ve kaliteli hizmet sunumuyla Jet Koruma son yıllarda belirgin bir şekilde öne çıkmayı başaran bir kuruluştur.
  Jet Koruma bünyesinde verilen hizmetler temel olarak şu şekilde gruplanmıştır:
  Alarm Sistemleri Kameralı İzleme Sistemleri
  Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri
  İnterkom ve Diafon
  Biyometrik Geçiş ve PDKS Sistemleri
  Otopark ve Bariyer Sistemleri
  Turnike Sistemleri
  Ve projelerinize uygun sistemleri üretebilme yeteneğini de bünyesinde barındırmaktadır. Güvenliğiniz İçin Üstün Teknoloji ile Geliştirilmiş Güvenlik Sistemleri Jet Koruma, gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip olması sayesinde ev, işyeri, konut, kamu binaları gibi mülkiyetleri alarm sistemleri, yüksek teknolojili kameralar, parmak, yüz ve damar tanıma sistemleri gibi daha birçok özel donanımlarla korumaya almaktadır.
  Elbette teknik özellikleri oldukça gelişmiş olan ileri teknoloji ürünü güvenlik sistemlerinin detaylarını öğrendikçe şaşıracak ve hem daha huzurlu hem de daha mutlu hissedeceksiniz. Ancak mutluluğunuzu daha da artırmak için Jet Koruma’nın sağladığı bambaşka bir kolaylık daha mevcut:
  Jet Koruma’da Abonelik Ücreti Yok !
  Güvenlik firmalarının sağladığı ödemeli hizmetler genel olarak piyasada aşina olunan durumdur. Aylık ya da yıllık aidat ve benzeri ‘süreli ücretlere’ tabi olmak, her ne kadar güvenliğiniz için katlandığınız bir durumsa da sonuçta içten içe rahatsız olduğunuz bir gerçektir.
  İşte bu noktada Jet Koruma da sizin kaygılarınızı en iyi şekilde anlayan ve buna göre bir sistem geliştirmiş bir firmadır. Jet Koruma’da aylık ya da yıllık abonelik ücreti bulunmamaktadır. Bu özelliğiyle ödemeli güvenlik sistemlerine en iyi alternatif olma özelliğini taşımaktadır.
  Her Ayrıntıda Öne Çıkan Bir Güvenlik Firması
  Jet Koruma’nın sunduğu alarm sistemleri kablosuz olma özellikleriyle de kullanıcılarına sıkıntı vermemekte ve bir yandan da estetik bir yapı sunmaktadır.
  Jet Koruma, JET DIGITAL adıyla ileri teknoloji ürünü kameralarda kendi markasını oluşturabilecek bir düzeye erişmiş ve bu alanda örnek gösterilecek bir başarı yakalamıştır.
  Tüm ürünlerinde uluslararası kalite belgesine sahip olması, ürünlerini garantili satışa sunması, kredi kartına taksit yapabilmesi, teknik servis ve destek hattıyla talep ve önerilerinizi değerlendirmesi ile işinde ne kadar ciddi ve uzman bir anlayışla çalıştığının göstergeleridir.
  Jet Koruma Siz de en son teknoloji ile üretilmekte olan alarm ve kamera sistemlerini her bütçeye uygun fiyatlar ile satışa sunan Jet Koruma’nın avantajlarından mutlaka faydalanmak isteyeceksiniz.
  Web Sitemiz: http://www.jetkoruma.com
  4 Aralık 2015
  #1
 2. Gelişen Yapılar için En Gelişmiş Güvenlik Sistemleri – Jet Korum Cevapları

soru sor

Gelişen Yapılar için En Gelişmiş Güvenlik Sistemleri – Jet Korum