Geçirdikleri Estetik Ameliyatlarla İnanılmaz Değişimler Geçiren 11 Ünlü İsim

İsimli konu WH 'Ünlülerin Resimleri' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 30 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Geçirdikleri Estetik Ameliyatlarla İnanılmaz Değişimler Geçiren 11 Ünlü İsim hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  1. Janice Dickinson

  [​IMG]

  37 defa Vogue kapağında yer almasıyla bilinen eski model Janice Dickinson ise ergenlik yıllarında madde bağımlısıydı. Sonraki yıllarda meme kanserine yakalandı ve atlattı.  2. Tori Spelling


  [​IMG]

  Tori Spelling ilk estetik operasyonunu 16 yaşındayken geçirdi. 16 yaşında burnunu ve göğüslerini yaptıran sanatçı bu operasyonların sonucundan pek memnun olmadı

  3. Ashley Tisdale


  [​IMG]

  32 yaşındaki oyuncu Ashley Tisdale tüm estetik operasyon geçirdi iddialarını defalarca yalanlasa ve nefes problemi olduğu için ameliyat olduğunu iddia etti.

  4. Mary-Kate Olsen


  [​IMG]  5. Caitlyn Jenner


  [​IMG]

  67 yaşındaki 1976 kırdığı dünya rekoruyla atletizm olimpiyat madalyası alan Caitlyn Jenner, aslında Kim Kardashian’ın üvey babası Bruce Jenner. 2015’de karısından boşandıktan sonra geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonlarıyla kadına dönüştü ve Caitlyn Jenner ismini aldı.

  6. Lindsay Lohan


  [​IMG]

  31 yaşındaki Amerikalı oyuncu, model ve şarkıcı Lindsay Lohan bazı ruhsal problemler yaşadı ve uzun süre rehabilitasyon gördü. Bu sıkıntılarını da estetik ameliyat geçirerek atlatmak istedi.

  7. Megan Fox


  [​IMG]

  Geçirdiği operasyonlardan en çok göze çarpanları ise dudakları, burnu ve elmacık kemikleri…

  8. Rumer Willis


  [​IMG]

  Bruce Willis and Demi Moore’un kızı olan Rumer Willis, çenesi, burnu ve dudaklarında değişiklik yaptı.

  9. Kylie Jenner


  [​IMG]

  Televizyon şov yıldızı Kylie Jenner kardeşi Kim Kardashian’ın yolundan emin adımlarla ilerleyerek dudakları, burnu hatta tüm yüzü için operasyonlar geçirdi.

  10. Bella Thorne


  [​IMG]

  İlk kez 16 yaşında dudaklarını doldurtan Bella sonraki yıllarda burun estetiği de yaptırdı. Ardından göğüslerini büyüttü.

  11. Lara Flynn


  [​IMG]

  Peak Twins dizisinin yıldızı 47 yaşındaki oyuncu Lara Flynn geçirdiği büyük değişimle herkesi şaşırttı.
  30 Mayıs 2018
  #1
 2. Geçirdikleri Estetik Ameliyatlarla İnanılmaz Değişimler Geçiren 11 Ünlü İsim Cevapları

soru sor

Geçirdikleri Estetik Ameliyatlarla İnanılmaz Değişimler Geçiren 11 Ünlü İsim