Gaziantep’te, 3 adrese daha 'paralel yapı' baskını

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 10 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Gaziantep’te, 3 adrese daha 'paralel yapı' baskını hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  GAZİANTEP'te, Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında dün 9 kişinin gözaltına alındığı operasyonun ardından bugün de Naksan Holding’e ait 3 adreste arama yapıldı.

  Terörle Mücadele ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, öğle saatlerinde Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı olan aynı zamanda Organize Sanayi Bölge Başkanlığı görevini yürüten Cahit Nakıboğlu’nun Sarıgüllük Mahallesi’nde bulunan evinde, holdinge ait Royal Halı Fabrikası’nda ve holdingin gayrimenkul ortaklığı bulunduğu NETT Gayrimenkul Danışmanlığı binasında arama yaptı. Örgüte finansal destek sağlamak ve vergi kaçakçılığı yapıldığı iddiasıyla 3 adreste arama yapan polis, çok sayıda evrak ve bilgisayara incelemek üzere el koydu. Polis, yapılan aramaların ardından NETT Gayrimenkul yöneticisi 1 kişiyi gözaltına aldı. Polisin Royal Halı Fabrikası’ndaki incelemeleri ise sürüyor.
  10 Mart 2016
  #1
 2. Gaziantep’te, 3 adrese daha 'paralel yapı' baskını Cevapları

soru sor

Gaziantep’te, 3 adrese daha 'paralel yapı' baskını