Gavurun Kurban Kesmesi Yabancı ülkede Kesilen Hayvanlar

İsimli konu WH 'Kültür ve Sanat' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 20 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Gavurun Kurban Kesmesi Yabancı ülkede Kesilen Hayvanlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu yazıda Gavurun Kurban Kesmesi Yabancı ülkede Kesilen Hayvanlar hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. gavurun kurban kesmesi ve yabancı ülkede kesilen hayvanlar hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Kültür ve Sanat paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  yabancı ülkede dana kesimi kurban bayramı 2010 kesilişi yabancı ülkede hayvan kesim videoları yabancı ülkede adak kurbanı kesilir mi www kurbaqn bayrami 2010

  Müslüman Olmayan Ülkede Kurban Kesilmesi  [h=3]Müslüman ülkede yaşan bir müslümanın kurban kesmesi doğru olurmu?[/h]
  Müslüman olmayan bir ülkede yaşayan müslümanın vatanı orası olduğu için kurbanını da orada kesmesi doğrudur.Diğer ibadetlerin yerine getirildiği gibi kurban da kesebilir.Çünkü kurban kesmekte bir ibadettir.
  [h=3]Kesilen eti sadece aile fertleri yiyebilir mi?[/h]
  Dini açıdan kesilen kurbaqn etinin aile bireyleri tarafından yenilmesinin hiçbir mahsuru yoktur.Kurban etinin üçe taksim edilip bir bölümünün fakirlere, bir bölümünün akraba ve dostlara dağıtılması bir bölümünün de ev halkıyla yenilmesi tavsiye edilen bir faziletli davranıştır. Nitekim hane halkı kalabalıksa, tamamının o evde tüketilmesinin sakıncalı olmadığı da yine fakihlerin tavsiyesi cümlesindendir.
  20 Haziran 2013
  #1
 2. Gavurun Kurban Kesmesi Yabancı ülkede Kesilen Hayvanlar Cevapları

soru sor

Gavurun Kurban Kesmesi Yabancı ülkede Kesilen Hayvanlar

Alakalı Aramalar:

 1. yabancı ülkede hayvan kesimi

  ,
 2. yabanci ulkelerde kurban kesimi

  ,
 3. yaba yabancı ülkede hayvan kesimi

  ,
 4. yabanci kurban videosu,
 5. dış ülkede köpek kesimi