Galaxy S4 vs Galaxy S3

İsimli konu WH 'Samsung' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 19 Nisan 2013 tarihinde yazılmıştır. Galaxy S4 vs Galaxy S3 hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. İşte büyük kavga başlıyor. Bir kardeş ve bir abi arasında nasıl bir fark olabilir. Galaxy S4 ve Galaxy S3 akıllı telefon karşılaştırmasını bu yazımında bulabilirsiniz. Galaxy S4 cep telefonu son model olduğu için Galaxy S3 modelinden oldukça başarılı olacaktır. Fakat fiyat bakımından ve iyi bir performans sunan Galaxy S3 cep telefonunu olduğu gibi bir kenara atamayız.[​IMG][h=4]Görüntü Kalitesi[/h]Samsung Galaxy S4 akıllı telefonu görüntü kalitesi bakımından son teknolojiyi yakalamış durumda. Bildiğimiz gibi görüntü netliği konusunda öncü bir firma olan Samsung firması bu konudaki kalitesini her zaman konuşturmaktadır.* Samsung Galaxy S4 1080 x 1920 piksel, 5.0 inç görüntü kalitesi ile oldukça başarılı.* Samsung Galaxy S3 720 x 1280 piksel 4.8 inç ekran kalitesi ile Galaxy S4 cep telefonun bir adım gerisinde kalıyor. Fakat şunu belirtmem gerekiyor 720 x 1280 görüntü kalitesi düşük bir kalite değil. Uzun bir süre bu görüntü kalitesini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.[h=4]Kamera[/h]* Galaxy S4 kamerası bakımından oldukça zengin çünkü 13 MP kamerası bulunmakta. 4128 x 3096 piksel yüksek görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.* Galaxy S3 kamerası 8 MP. Fakat 8 MP kamerası oldukça zengin. 3264 x 2448 görüntü elde edebiliyorsunuz.[h=4]İşletim Sistemi[/h]* Galaxy S4 akıllı telefonu Android 4.2.2 (Jelly Bean) işletim sistemini kullanmakta.* Galaxy S3 akıllı telefonu Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) işletim sistemini kullanmakta. Şunuda belirtmemiz gerekiyor ki Android 4.0.4 eski bir işletim sistemi değil. Neredeyse bütün uygulamaları kullanabilirsiniz.

Alıntı...
    19 Nisan 2013
  2. Galaxy S4 vs Galaxy S3 Cevapları

soru sor

Galaxy S4 vs Galaxy S3